Anasayfa >

Toki >

Tokat Dedeli Toki Evleri 6 Haziran’da Yeniden İhaleye Çıkacak

Tokat Dedeli Toki Evleri 6 Haziran’da Yeniden İhaleye Çıkacak

08 Haziran 2017 Perşembe, 16:09:28
 Tokat Dedeli Toki Evleri 6 Haziran’da Yeniden İhaleye Çıkacak
30 Haziran 2016’da ihalesi yapılan ve 18 Ağustos’ta yer teslimi yapılarak inşaatına başlanan fakat daha sonra inşaatı yarın kalan Tokat Dedeli Toki Evleri 6 Haziran’da yeniden ihaleye çıkıyor…


Tokat Dedeli Mahallesi’nde toki tarafından hayata geçirilecek olan Tokat Dedeli Toki Evleri 6Haziran’da yeniden ihaleye çıkıyor.


30 Haziran 2016’da ihalesi yapılan ve 18 Ağustos’ta yer teslimi yapılarak inşaatına başlanan fakat daha sonra inşaatı yapacak şirketin mali durumunun bozulması nedeni ile yarım kalan proje 6 Haziran’da yeniden ihaleye çıkacak.

436 konutluk Tokat Dedeli Toki Evleri projesinin yeniden ihaleye çıkacağını duyuran Toki’den konuyla ilgili şu açıklama geldi,

"Yüklenici firmanın mali acz içerisine düşmesinden dolayı bu işi tamamlayamayacağı kanaatine varılarak, sözleşmenin ilgili maddeleri uyarınca, idaremiz tarafından 06 Haziran 2017 tarihinde sözleşme feshedilmiştir. Fesih heyetinin yapacağı tespit ve çalışmalar sonucunda gerekli bilgi ve belgeler İhale Daire Başkanlığımıza verilerek ikmal ihalesi süreci başlatılacak olup, işin süresi gibi verileri İhale Dairesi Başkanlığı belirleyecektir"


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER