Anasayfa >

Toki >

Toki Başvuruları 6 İlde Bugün Başladı

Toki Başvuruları 6 İlde Bugün Başladı

29 Mayıs 2017 Pazartesi, 09:40:46
Toki Başvuruları 6 İlde Bugün Başladı
Toki başvuruları 6 ilde 273 konut için bugün başladı. Başvurular ilgili banka aracılığı ile yapılabiliyor…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


ERZİNCAN YALNIZBAĞ TOKİ EVLERİ
Erzincan Merkez Yalnızbağ toki Evleri başvuruları 116 konut için 30 Haziran’a kadar devam edecek.  Başvurular Halk Bankası Erzincan şubesi tarafından kabul edilecek. Erzincan Yalnızbağ Toki Evleri projesinde 116 konut, çekilişsiz, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile sahibini bulacak.


GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL BEYKENT TOKİ EVLERİ
Gaziantep Şehitkamil Beykent Mahallesi 1.ve 2.etap projesi engellilere özel geliştirildi. Toplam 28 konut için başvurular bugün başladı. Başvurular 7 Haziran’a kadar Halk Bankası Gaziantep Karataş şubesinden yapılabilecek.  Projeye en az yüzde 40 engelli olan vatandaşlar başvuruda bulunabilecek.


KOCAELİ KANDIRA TOKİ EVLERİ
Kocaeli Kandıra Toki Evleri başvuruları bugün başladı 16 Haziran’a kadar devam edecek. 95 konut için başvurular Ziraat Bankası Kocaeli Kandıra şubesi aracılığı ile yapılabilecek.  Alt gelir grubuna yönelik geliştirilen projede 95 konutun sahibi kura çekilişi ile belli olacak.


MALATYA KONAK TOKİ EVLERİ
Malatya Merkez Konak Mahallesi Toki Evleri projesinde 6 konut açık satış ile satışa çıktı. 6 konut için başvurular 30 Haziran’a kadar devam edecek. Başvurular Halk Bankası şubelerinden yapılacak.


YOZGAT SARAYKENT TOKİ EVLERİ
Yozgat Saraykent Toki Evleri başvuruları 30 Haziran’a kadar devam edecek. 27 adet konut için başvurular Ziraat Bankası Temerküz şube Yozgat Saraykent şubesine yapılacak. 27 konut çekilişsiz, kurasız, başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satış ile sahiplerini bulacak.


OSMANİYE YEŞİLYURT TOKİ EVLERİ
Osmaniye Yeşilyurt Toki Evleri projesinde 1 adet konut bugün açık satışa sunuldu. Bir adet 2+1 niteliğindeki konut ön şartsız, kurasız, başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile satışa çıktı. Başvurular 30 Haziran’a kadar devam edecek. Osmaniye Yeşilyurt Toki Evleri projesinde 2+1 dairenin fiyatı 127 bin 620 TL’den başlıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
Misafir - 05 Eylül 2017 Salı, 16:11 mersin silifkede nezaman başlıyor CEVAPLA
Misafir - 05 Eylül 2017 Salı, 16:21 Merhaba. Henüz Mersin Silifke'de satışta olan bir proje görünmüyor. Açıklandığında paylaşacağız. İyi günler...
DİĞER HABERLER