Anasayfa >

Toki >

Konya Beyşehir Toki Kura Çekilişi 15 Haziran’da

Konya Beyşehir Toki Kura Çekilişi 15 Haziran’da

24 Mayıs 2017 Çarşamba, 16:06:46
Konya Beyşehir Toki Kura Çekilişi 15 Haziran’da
Konya Beyşehir Toki Evleri kura çekilişi 15 Haziran’da gerçekleşecek. Kura sonucu 469 konutun hak sahipleri belirlenecek…


Konya Beyşehir Avşar Mahallesi toki 2.etap çalışmalarında sona gelindi. Konya Beyşehir Toki Evleri kura çekilişi 15 Haziran’da yapılacak. Kura sonucu konut almaya hak kazanan 469 vatandaş belirlenecek.

Konya Beyşehir Toki Evleri kura çekilişi saat 10:00’da Beyşehir Belediyesi Kültür ve Yaşam Merkezi Salonu'nda noter huzurunda yapılacak.

Yapımına geçen yıl başlanan projenin yüzde 75’inin tamamlandığını belirten Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, vatandaşlar kura çekimi öncesinde, konuyla ilgili banka başvuru ve konut fiyat listesi belediyemiz bünyesindeki AK Masa'dan öğrenilebilecektir dedi.

Proje hakkında bilgi veren Özaltun, “Proede 469 konutun yanı sıra 1 cami, 1 ticaret merkezi ve sosyal tesis gibi donatılar da yer alacak. İhaleyi üstlenen firma, ayrıca alanda altyapı ve çevre düzenlemesi işini de gerçekleştirecek. 2.etap TOKİ yerleşkesinde, halen 2+1'den oluşan 75 ve 100'er metrekarelik konutlar ile 3+1 daireli 125 metrekarelik konutlar yükseliyor. Konutların büyük bölümü de Konya'nın denizi olarak nitelendirdiğimiz Beyşehir Gölü manzarasına sahip oluyor.”diye konuştu.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
Misafir - 03 Temmuz 2017 Pazartesi, 16:08 Hani oturunca ödemeler başlayacaktı ödemeler sözleşmeden sonra teslimat eylülde hem kira hem ödemeler halkın işi zor CEVAPLA
DİĞER HABERLER