Anasayfa >

Toki >

Toki Küçükçekmece Kartaltepe Arsa İhalesi Yarın

Toki Küçükçekmece Kartaltepe Arsa İhalesi Yarın

14 Şubat 2017 Salı, 10:51:16
 Toki Küçükçekmece Kartaltepe Arsa İhalesi Yarın
Toki Küçükçekmece Kartaltepe Mahallesi “arsa satış karşılığı gelir paylaşımı işi” ihalesi yarın saat 11:30’da yapılacak…

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ

toki Küçükçekmece Kartaltepe Mahallesi “arsa satış karşılığı gelir paylaşımı işi” ihalesi yarın saat 11:30’da gerçekleşecek.

İhalenin ilk oturumu yarın Toki İstanbul hizmet binası Halkalı Atakent Mahallesi 221.Sokak, No:5 Halkalı Küçükçekmece adresinde yapılacak.


İhalenin birinci oturumu açık ihale usulü ile kapatıl zarf teklif alma, ikinci oturumu ise pazarlık-açık artırma şeklinde yapılacak.

Toki Küçükçekmece Kartaltepe arsası 791 ada 2 parselde konumlanıyor. 20 bin 776,34 metrekare arsa alanına sahip olan arsa imarda “ticaret alanı” olarak kayıtlı.

Toki Küçükçekmece Kartaltepe projesinin işe başlama tarihinden itibaren 900 günde tamamlanması planlanıyor.


İhaleye katılmak isteyenlerin tekliflerini, ihale tarih ve saatine kadar T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) İstanbul Hizmet Binası Halkalı Atakent Mahallesi 221. Sok. No:5 (Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi karşısı) 34307 Halkalı - Küçükçekmece / İSTANBUL adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilir.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER