Anasayfa >

Ticari Projeler >

Yalova Retaj Resort Otel'e Katarlı Ortak!

Yalova Retaj Resort Otel'e Katarlı Ortak!

04 Eylül 2018 Salı, 14:51:54
 Yalova Retaj Resort Otele Katarlı Ortak!
Katar merkezli Retaj Hotels & Hospitality Şirketi ile Türkiye merkezli İHome İnşaat, Yalova Retaj Resort Otel'in yönetimi için ortaklık anlaşması imzaladı. İHome İnşaat Genel Müdürü Abdurrahman Şoşa, Türkiye’ye 7 milyon avrodan fazla yatırım çekmeyi hedeflediklerini söyledi…

Katar merkezli Retaj Hotels & Hospitality Şirketi ile Türkiye merkezli İHome İnşaat, Yalova Retaj Resort Otel'in yönetimi için ortaklık anlaşması imzaladı.

Başkent Doha'da düzenlenen törene, Türkiye'nin Doha Büyükelçiliği Ticaret Müşaviri Burak Güreşçi ile Retaj Hotels & Hospitality Şirketi yetkilileri katıldı.

İHome İnşaat Genel Müdürü Abdurrahman Şoşa, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu ortaklık sayesinde, yatırımcıların otel dairelerini satın alması suretiyle Türkiye'ye 7 milyon avrodan fazla yatırım çekmeyi hedeflediklerini ifade etti.

Retaj Hotels Yönetim Kurulu Başkan Vekili Muhammed Bin Cevher Al Muhammed ise ortaklığın Katar ile Körfez krizinde kardeş olduğunu gösteren Türkiye arasındaki stratejik birlikteliğin sonucu olduğunu kaydetti.

Yalova Retaj Resort Oteli’nin 2019’da hizmete açılması planlanıyor. Otel 3 bina ve 51 daireden oluşuyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER