Anasayfa >

Ticari Projeler >

Hilton İstanbul Maslak Hizmete Açıldı!

Hilton İstanbul Maslak Hizmete Açıldı!

07 Ağustos 2018 Salı, 15:11:11
 Hilton İstanbul Maslak Hizmete Açıldı!
Hilton İstanbul Maslak kapılarını açtı. Hilton Hotels & Resorts markasının, Türkiye’de bulunan 61’inci oteli olan Hilton İstanbul Maslak, 17’si süit, toplam 284 oda ile hizmet veriyor…

Hilton İstanbul Maslak misafirlerini ağırlamaya başladı. Hilton Hotels & Resorts markasının, Türkiye’de bulunan 61’inci oteli olan Hilton İstanbul Maslak, 17’si süit, toplam 284 oda ile hizmet veriyor.

5 yıldızlı Hilton İstanbul Maslak merkezi konumu ile dikkat çekiyor. Metro istasyonunun yanı sıra Boğaz Köprüsü’ne yakınlığı ile öne çıkan otel, misafirlerine ulaşımda büyük kolaylık sunuyor.

Ağustos’ta hizmet vermeye başlayan Hilton İstanbul Maslak’ta 27. katta, 6 bin 600 metrekare alana yayılan etkinlik mekanı,  850 metrekarelik, toplamda bin 200 kişiyi ağırlayabilen balo salonu, 22 adet toplantı salonu, özel sanat galerisi, yüzme havuzu, squash kortu ve birden fazla etkinlik alanı bulunuyor.

Hilton İstanbul Maslak’ta 17’si süit, toplam 284 oda yer alıyor. 6 bin 600 metrekare etkinlik alanı, 850 metrekare büyük balo salonu ve üç kata yayılan, her biri en son görsel-işitsel teknolojiyle donatılmış, 22 toplantı odası bulunan Hilton İstanbul Maslak, dünyanın dört bir yanından renkli bir sanat seçkisi sunan özel sanat galerisi ile de öne çıkıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER