Anasayfa >

Ticari Projeler >

Office Çağlayan 16 Milyon Dolara Satılıyor!

Office Çağlayan 16 Milyon Dolara Satılıyor!

26 Haziran 2018 Salı, 13:54:44
Office Çağlayan 16 Milyon Dolara Satılıyor!
Öztek Yapı tarafından Çağlayan’da hayata geçirilen Office Çağlayan projesi komple blok olarak satılıyor. 59 adet birimden oluşan Office Çağlayan için 16 milyon dolar isteniyor. Projede teslimler hemen yapılıyor…

Office Çağlayan projesi blok olarak satılıyor. Öztek Yapı tarafından hayata geçirilen Office Çağlayan projesi 10 bin 225 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Büyüklükleri 50 metrekare ile 975 metrekare arasında değişen ofis seçenekleri bulunan Office Çağlayan projesinde blok komple satılıyor. Office Çağlayan için 16 milyon dolar isteniyor.

Yola cepheli mağaza seçenekleri de sunan proje merkezi konumu ile dikkat çekiyor. Teknolojik altyapısı ve modern mimarisi ile ödene çıkan Öztek Yapı Office Çağlayan projesi Çağlayan Adliyesi’ne 250 metre, E-5 Karayolu ve Çağlayan metrobüs durağına 400 metre, TEM Bağlantı yoluna 1,5 kilometrelik uzaklıkta konumlanıyor.

Projede 2 caddeden de giriş imkanı sunan ofis blokları, toplu taşıma kullananlar veya özel aracıyla seyahat edenler için kolaylık sunuyor.

Çağlayan meydanına bağlanan Park Sokak ve Taşocağı Caddesi’ne bakan 2 blok içerisinde farklı ölçeklerde ofisler ve 2 adet mağazadan oluşan projede tam kat veya çatı dubleks katları ile daha büyük ofisler oluşturulabiliyor.

Projede kapalı otopark, her ofiste fiber internet alt yapısı, güvenlik, tesisat alt yapı sistemi, cafe, restoran, toplantı odası, dinlenme alanları, karşılama lobileri, temizlik, vale hizmeti sunuluyor.PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER