Anasayfa >

Ticari Projeler >

Kuzey Cadde Dükkanları 27 Mayıs’ta Satışta!

Kuzey Cadde Dükkanları 27 Mayıs’ta Satışta!

08 Mayıs 2018 Salı, 16:27:58
Kuzey Cadde Dükkanları 27 Mayıs’ta Satışta!
Başakşehir’de konumlanan Kuzey Cadde projesi kapsamında yer alan 50 adet dükkan açık artırma ile satışa çıkıyor. Kuzey Cadde dükkanları açık artırması 27 Mayıs’ta yapılacak…

Başakşehir’de Kent Merkezi’ne komşu konumda yükselen Kuzey Cadde dükkanları 27 Mayıs’ta açık artırma ile satışa çıkıyor. toki güvencesiyle Makro İnşaat tarafından hayata geçirilen  Kuzey Cadde projesi kapsamında yer alan 50 adet dükkan açık artırma ile sahiplerini bulacak. Açık artırma için son başvuru tarihi 26 Mayıs.

Açık artırmaya katılabilmek için Kuzey Cadde projesinin satış ofisinden şartname alınarak, açık artırmaya katılım için istenilen tutarın Toki teminat hesabına yatırılması gerekiyor. Sonrasında projenin satış ofisinden açık artırma için bayrak numarası alınıyor, evrak kayıt işlemleri tamamlanıyor ve ihale günü ve saati bayrağınızı teslim alarak açık artırmaya katılabiliyorsunuz.

Kuzey Cadde dükkanları açık artırması 27 Mayıs 2018 saat 14:00’da Hampton By Hilton İstanbul Kayaşehir Oteli’nde gerçekleşek.
Teslimlerin Eylül 2019’da yapılması planlanan Kuzey Cadde projesinde büyüklükleri 60 metrekare ile bin 132 metrekare arasında değişiklik gösteren dükkan seçenekleri yer alıyor.

METREKARESİ 8 BİN TL
Kuzey Cadde dükkan  fiyatları metrekare bazında 8 bin TL’den başlıyor.  Peşin alımlarda yüzde 10 indirim yapılan Makro İnşaat Kuzey Cadde projesinde yüzde 50 peşin verildiğinde kalanı ise teslimde ödenebiliyor. Kuzey Cadde Başakşehir projesinde banka kredisi ile de dükkan sahibi olunabiliyor.

10 bin 984 metrekare alan üzerinde tamamı cadde, mağaza ve dükkan olarak inşa edilen Kuzey Cadde, Kuzey Yakası Şehir Parkı ve Hayvanat Bahçesi’nin yanı başında, çevre yolları bağlantıları üzerindeki en değerli caddede yer alıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER