Anasayfa >

Ticari Projeler >

Anatolium Marmara AVM Açıldı! İşte Anatolium Marmara AVM Mağazaları!

Anatolium Marmara AVM Açıldı! İşte Anatolium Marmara AVM Mağazaları!

04 Mayıs 2018 Cuma, 17:54:23
Anatolium Marmara AVM Açıldı!  İşte Anatolium Marmara AVM Mağazaları!
Kartal’da yer alan Anatolium Marmara AVM kapılarını açtı. Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi 100’den fazla mağazası ile ziyaretçilerine hizmet vermeye başladı…

İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da yer alan Anatolium Marmara AVM açıldı. 250 bin metrekare brüt alan sahip olan Anatolium Marmara AVM Kartal 100’den fazla mağazası ile hizmet verecek.

60 bin metrekare brüt kiralanabilir alana sahip olan Anatolium Marmara AVM’de İstanbul’un 3. İkea AVM’si de yer alıyor. İkea, 25 bin metrekare alanda hizmet verecek.

Anatolium Marmara  Alışveriş Merkezi’nde ileri teknoloji sinema kompleksi, çocuk parkı, eğlence alanları, süpermarket, elektro market ve 100’den fazla mağaza yer alıyor.

ANATOLİUM MARMARA MAĞAZALARI
Anatolium Marmara mağazaları arasında, LCW, Koton, Mavi, Vakko, Desa, Samsonite, Samsung, Özdilek, Linens, Vestel, İkea, Colins, Flo, Watsons, vestel, U.S Polo, Taç, Penti, Media Markt, LTB, Kiğılı, Gratis, Flo, Desa yer alıyor. Anatolium Marmara AVM’nin 3 bin kişiye doğrudan ve dolaylı olarak istihdam sağlaması öngörülüyor.

Anatolium Marmara Kartal projenin 15 milyon ziyaretçiyi ağırlaması öngörülüyor. 180 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Anatolium Marmara projesi kapsamında home ofis, ofis de yer alıyor. Anatolium Marmara AVM projenin birinci fazını oluşturuyor.

ANATOLİUM MARMARA AVM NEREDE?
AVM, Soğanlık Yeni Mahallesi,  Soğanlık D-100 Kuzey Yanyol Caddesi. No:72, 34865 Kartal/İstanbul adresinde yer alıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER