Anasayfa >

Ticari Projeler >

Tem 34 İkitelli Projesinde Bahar Kampanyası!

Tem 34 İkitelli Projesinde Bahar Kampanyası!

26 Nisan 2018 Perşembe, 10:30:37
Tem 34 İkitelli Projesinde Bahar Kampanyası!
Tem 34 İkitelli projesinde Bahar kampanyası başladı. Kampanya kapsamında vade farksız taksitle kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Tem 34 İkitelli projesinde büyüklükleri 100 metrekare ile 25 bin metrekare arasında değişen depo alanları yer alıyor…

Tem 34 İkitelli projesinde bahara özel yeni bir kampanya başladı. Eşbah Yapı Yatırım ve Akyapı ortaklığında hayata geçirilen Tem 34 İkitelli projesinde kampanya kapsamında vade farksız taksit ve kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

İstanbul’un üretim, depolama ve showroom ihtiyaçları doğrultusunda planlanan inovatif proje Tem 34 İkitelli projesi İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde yükseliyor.

Yüksek tavan, güçlü enerji altyapısı, son teknoloji ekipmanları, 120 bin metrekarelik kapalı alana sahip Tem 34 İkitelli projesinde büyüklükleri 100 metrekare ile 25 bin metrekare arasında değişen depolama alanları yer alıyor. 120 bin metrekare kapalı alana sahip olan Tem 34 İkitelli projesi toplam 275 bağımsız birimden oluşuyor.


İstanbul’un üretim ve depolama ihtiyaçları doğrultusunda gelişen proje Tem 34, her işyerine tır girişini, 7 metre kat yüksekliğini, yüksek elektrik enerjisini ve ağır yük taşıma imkanını İkitelli organize sanayi bölgesinde 3.Havalimanı, 3.köprü yollarının kesişiminde iş dünyasıyla buluşturuyor.

İkitelli organize’de inşaatına başlanan Tem 34 İkitelli farklı lokasyonda yer arayan müşterilerine Tahtakale bölgesinde Tem 34 Tahtakale, Basın Ekspres’te Tem 34 Ekspres ve Esenyurt, Kıraç Sanayi Bölgesi’nde Tem 34 Esenyurt 1, Tem34 Esenyurt 2 olarak; 3 ayrı lokasyonda toplam 5 adet proje ile cevap verebilmektedir. Tem 34 Esenyurt 1 ve Tem 34 Ekspres projelerinde yaşam başlamış olup hemen teslim imkanı sanayicilere sunuluyor.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER