Anasayfa >

Ticari Projeler >

Voque Trade Center Ataşehir Fiyatları 4 Milyon 250 Bin TL’den Başlıyor

Voque Trade Center Ataşehir Fiyatları 4 Milyon 250 Bin TL’den Başlıyor

29 Mart 2018 Perşembe, 17:13:56
 Voque Trade Center Ataşehir Fiyatları 4 Milyon 250 Bin TL’den Başlıyor
Büyüklükleri 655 metrekare ile 950 metrekare arasında değişen ofis seçeneklerinin yer aldığı Voque Trade Center Ataşehir fiyatları 4 milyon 250 bin TL’den başlıyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor…

Vogue Trade Center, İstanbul Anadolu Yakası Güney Ataşehir’de yer alıyor. Güney Ataşehir’in en yüksek ofis kulesi olan Vogue Trade Center, 192 parçaya bölünebilen 24 kattan oluşuyor ve konumlandığı bölgenin en yükseği olma özelliğini taşıyor.

Modüler sisteme sahip olan Vogue Trade Center Ataşehir projeside modüler sistem sayesinde istenilen metrekarelerde ofis oluşturulabiliyor.

Projede büyüklükleri 655 metrekare ile 950 metrekare arasında değişen ofis seçenekleri yer alıyor. Vogue Trade Center fiyatları 4 milyon 250 bin TL’den başlıyor 9 milyon 135 bin TL’ye kadar yükseliyor. Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim yapılan projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Haziran 2020’de ofis teslimlerinin yapılması planlanan Vogue Trade Center Ataşehir projesi Ayse Yapı tarafından hayata geçiriliyor.

Ayse Yapı Vogue Trade Center Ataşehir ofis projesinde;
•    Her kata tahsis edilmiş 10 araçlık otopark,
•    Misafir araç alanı
•    Fitness salonu
•    Güvenlik yer alıyor.

Merkezi konumu ile öne çıkan proje İstanbul Finans Merkezi’ne yakın konumda yer alıyor.
 

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER