Anasayfa >

Ticari Projeler >

Via Green Fiyatları 650 Bin TL’den Başlıyor

Via Green Fiyatları 650 Bin TL’den Başlıyor

10 Ocak 2018 Çarşamba, 09:52:40
Via Green Fiyatları 650 Bin TL’den Başlıyor
Çankaya Ankara’da yer alan Via Green fiyatları 650 bin TL’den başlıyor. Ofis teslimleri hemen yapılan Via Green projesinde 60 ile 390 metrekare büyüklüğe sahip ofis seçenekleri yer alıyor…


Bayraktar İnşaat tarafından inşa edilen Via Green projesi Ankara Çankaya’da 10 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.


Yatay İki bloktan oluşan Via Green  Ankara ofis projesi 122 ofis, 2 restoran, 3 mağaza, 5 kafe ve 2 dükkandan meydana geliyor. Projede ofis büyüklükleri 60 ile 390 metrekare arasında değişiyor.


Via Green  ofis projesi cephesinden çatısına, aydınlatmasından mekanik sistemlerine kadar son teknoloji kullanılarak maksimum enerji verimli bir şekilde tasarlandı. Via Green projesi Ankara'nın ilk LEED Sertifikası'na sahip ofis projesi olma özelliğini taşıyor.


Bayraktar İnşaat  Via Green Çankaya ofis projesinde ofis fiyatları 650 bin TL’den başlayıp 2 milyon TL’ye kadar yükseliyor. Banka kredisi ile ofis sahibi olunabilen projede ofis teslimleri hemen yapılıyor.


Via Green projesinin sosyal olanakları arasında;
•    Güvenlik
•    Otopark
•    Toplantı salonları
•    Kafe
•    Restoran
•    Yeşil alan yer alıyor.

Via Green Ankara ofis projesi Gökhan Aksoy Mimarlık tarafından tasarlandı. Projede lobi, resepsiyon, sprinkler sistemi ve depo bulunuyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER