Anasayfa >

Ticari Projeler >

Ofis Gökçadır Fiyatları 455 Bin TL’den Başlıyor

Ofis Gökçadır Fiyatları 455 Bin TL’den Başlıyor

26 Aralık 2017 Salı, 10:53:05
Ofis Gökçadır Fiyatları 455 Bin TL’den Başlıyor
Bursa Nilüfer’de yükselen Ofis Gökçadır fiyatları 455 bin TL’den başlıyor. Ofis teslimleri hemen yapılan Ofis Gökçadır projesinde 74 ile 126 metrekare arasında değişen ofis seçenekleri yer alıyor…

Ofis Gökçadır Bursa projesi 38 ofis ve 6 dükkandan meydana geliyor. Projede 74 ile 126 metrekare arasında değişen ofis seçenekleri yer alıyor.


İsteğe göre bir katta bulunan 4 ofis birleştirilerek 400 metrekareye kadar geniş ofis alanları elde edilebiliyor. İki yola cepheli olan projede dubleks ofis seçenekleri de yer alıyor.


Gökçadır İnşaat tarafından inşa edilen Ofis Gökçadır projesi Bursa Nilüfer’de 2 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.

 

Ofis Gökçadır Nilüfer projesinde ofis fiyatları 455 bin TL’den başlıyor 675 bin TL'ye kadar yükseliyor. Projede yüzde 50 peşinat veriliyor geri kalan yüzde 50 ödeme ise şirket bünyesinde 24 ay vade farksız taksitle ödenebiliyor.


Ofis teslimleri hemen yapılan Gökçadır İnşaat Ofis Gökçadır projesi Organize Sanayi Bölgesi'nin yanı başında konumlanıyor.
Ofis Gökçadır projesi İç Mimar Esat Fişek ve Haluk Yalkı tarafından tasarlandı. Proje modern mimarisiyle dikkat çekiyor.


Ofis Gökçadır projesinin sosyal olanakları arasında;
•    Güvenlik
•    Otopark
•    Toplantı salonları
•    Yeşil alan yer alıyor.


Ofis Gökçadır Bursa projesinde lobi, resepsiyon, sprinkler sistemi, split klima, alarm sistemleri ve rezidans hizmetleri bulunuyor.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER