Anasayfa >

Ticari Projeler >

Guzell Tower Fiyatları 340 Bin TL’den Başlıyor

Guzell Tower Fiyatları 340 Bin TL’den Başlıyor

13 Aralık 2017 Çarşamba, 11:50:07
Guzell Tower Fiyatları 340 Bin TL’den Başlıyor
Bursa Nilüfer’de yer alan Guzell Tower fiyatları 340 bin TL’den başlıyor. Guzell Tower projesinde ofis seçenekleri yer alıyor…


16 katlı 65 metre yüksekliğe sahip olan Guzell Tower Bursa projesinde 50 adet ofis, 7 mağaza ve 1 restoran yer alıyor. Projede ofis büyüklükleri 132 ile 550 metrekare arasında değişiyor.


ÇRJ İnşaat tarafından inşa edilen Guzell Tower projesi Bursa Nilüfer’de 3 bin 500 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.


Mimar Eldar Melikşah tarafından tasarlanan Guzell Tower Nilüfer ofis projesinde ofis fiyatları 340 bin TL’den başlayıp 800 bin TL’ye kadar yükseliyor. Banka kredisi ile ofis sahibi olunabilen projede ofis teslimleri hemen yapılıyor.


Modern tasarımı ve Uludağ manzarasına sahip olan Guzell Tower projesi konum itibariyle Uludağ Üniversitesine 8 kilometre, Güzelyalı Feribot iskelesine 17 kilometre, Bursa TÜYAP Fuar merkezine 15 kilometre uzaklıkta konumlanıyor.


ÇRJ İnşaat Guzell Tower projesinde Her ofis için bağımsız klima sistemi, her katta dinlenme balkonları, 4 adet asansör,jet grout zemin kolonları, 7 gün 24 saat kamera takibi, jeneratör, kartlı geçiş sistemleri, x ray cihazları ile fiziki güvenlik kontrolü,yangın dedektörleri, yangın söndürme sistemleri bulunuyor.


Guzell Tower projesinde resepsiyon, oto yıkama, restoran, vale hizmeti, açık misafir otoparkı yer alıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER