Anasayfa >

Ticari Projeler >

Ametist Park Ankara Projesi Ön Talep Topluyor

Ametist Park Ankara Projesi Ön Talep Topluyor

11 Aralık 2017 Pazartesi, 10:52:07
Ametist Park Ankara Projesi Ön Talep Topluyor
ICK Yapı, Ametist Park İş ve Yaşam Merkezi için ön talep toplamaya başladı…

ICK Yapı, Ametist Park projesine start verdi. Şirket proje için ön talep toplamaya başladı. Ankara Beysukent, Beytepe ve Çayyolu’nun kesişim noktasında yer alan Ametist Park projesinde iş yeri sahibi olmak isteyenler için ön talep alınmaya başladı.

60 dönüm alan üzerinde yükselen Ametist Park projesinde toplam 50 ofis, 50 adet dükkan yer alıyor. Projede ofislerin büyüklükleri 100 metrekare ile 150 metrekare arasında dükkanların büyüklükleri ise 250 metrekare ile 340 metrekare arasında değişiyor.

Ametist Park projesinde kiralık dükkanların fiyatları metrekare bazında 10 bin TL ile 25 bin TL arasında, ofirlerin ise 6 bin TL ile 10 bin TL arasında değişiyor.

Ametist Park Ankara projesinde teslimlerin Ağustos 2018'de yapılması planlanıyor.

ICK Yapı  Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kuru, hızla büyüyerek, Anadolu’nun sanayi ve ticaret merkezi olan Ankara’nın gerek yerleşim, gerekse ticari açıdan sürekli yeni alanlara ihtiyaç duymaya başladığını söyledi.

Gelecek yıl sonu itibariyle faaliyetine burada devam etmek isteyen firmaları projemize bekliyoruz diyen Kuru, “Projede yaşam sokağındaki kafe, bistro, restoranlarda; cadde üzerindeki 9 metre tavan yüksekliğine ulaşan iş merkezlerinde yer alacak market, konfeksiyon, otomotiv, banka gibi ticari alanlarda, üst kattaki ofislerde alanının en iyiler olacak” ifadesinde bulundu.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER