Anasayfa >

Ticari Projeler >

Ballı Business Center Fiyatları 550 Bin TL’den Başlıyor

Ballı Business Center Fiyatları 550 Bin TL’den Başlıyor

05 Aralık 2017 Salı, 11:27:03
Ballı Business Center Fiyatları 550 Bin TL’den Başlıyor
Tekirdağ Çorlu’da konumlanan Ballı Business Center fiyatları 550 bin TL’den başlıyor. Ballı Business Center projesinde ofis seçenekleri yer alıyor…

14 katlı tek bloktan oluşan Ballı Business Center Çorlu projesinde 84 adet ofis yer alıyor. Projede ofislerin büyüklükleri 110 ile 150 metrekare arasında değişiyor. Ballı Business Center projesinde binanın alt katında dükkan seçenekleri de yer alıyor.


Ballıoğlu Grup tarafından inşa edilen Ballı Business Center projesi Tekirdağ Çorlu’da 2 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.


Ballı Business Center Tekirdağ projesinde ofis fiyatları 550 bin TL’den başlayıp 1 milyon TL’ye kadar yükseliyor. Banka kredisi ile ofis sahibi olunabilen  projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.


Ofis teslimleri hemen yapılan Ballı Business Center projesi Alipaşa Mahallesinde konumlanıyor. Proje Kipa’ya 20 metre, Devlet Hastanesine 900 metre, Adliye’ye 850 metre, Orion  AVM’ye 50 metre, Vergi Dairesine 500 metre, Ticaret Odasına ise 400 metre uzaklıkta yer alıyor.


Ballıoğlu Grup Ballı Business Center projesinde numaralı kapalı otopark, toplantı salonu, vale hizmeti, botanik havuz, sinevizyon ve güvenlik bulunuyor.


Ballı Business Center projesinde bina girişinde resepsiyon ve kartlı geçiş sistemi, güvenlik ve resepsiyon ile dahili haberleşme sistemi, data sistemi ve güvenlik kamerası yer alıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER