Anasayfa >

Ticari Projeler >

Acıbadem’de Yeni AVM: Mandarins Cadde

Acıbadem’de Yeni AVM: Mandarins Cadde

23 Kasım 2017 Perşembe, 14:01:17
Acıbadem’de  Yeni AVM: Mandarins Cadde
Acıbadem’de yükselecek olan Mandarins Cadde, Akasya AVM’ye komşu konumda yükselecek. AVM, 2018’de kapılarını açacak…

The Mandarins Acıbadem projesi kapsamında Anadolu Yakası’nın en geniş alana sahip açık alan alışveriş merkezi hayata geçiriliyor.
70 dükkandan oluşan Mandarins Cadde, 2018’de kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Tarihi Salı Pazarı’nın hemen yanında konumlanan Mandarins Cadde iki etaptan oluşuyor. Proje Akasya AVM’nin yanında, başta 15 Temmuz Şehitler Köprüsü olmak üzere, Ünalan Metro Durağı, Uzunçayır Metrobüs Durağı, Göztepe Medical Park Hastanesi, Doğa Koleji ve Doğuş Üniversitesi gibi yerlere çok yakın konumda bulunuyor.

 Mandarins Cadde AVM hakkında açıklamalarda bulunan Mandarins Gayrimenkul Satıştan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Emin Can Aydın, açık alan alışveriş merkezinin ilk etabında 32 ikinci etabında ise 38 dükkanın yer aldığını söyledi.

2018’DE KAPILARINI AÇACAK
Mayıs 2018’de tamamlanacak olan ilk etaptaki 32 dükkân içeren konseptte, kısıtlı sayıda 16 dükkan için talepler toplanmaya başladıklarını söyleyen Aydın, “Metrekareleri 70 ile 500 arasında değişen ticari alanların yer aldığı Mandarins Cadde, bulunduğu lokasyon ve ulaşım araçlarına yakınlığı sayesinde hem yatırımcısına hem de kiracısına ilk yıldan itibaren kazanç sağlayacak" dedi.
 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER