Anasayfa >

Ticari Projeler >

3S Firuze Konakları Cadde Dükkanları Yarın Ön Talep Toplamaya Başlıyor

3S Firuze Konakları Cadde Dükkanları Yarın Ön Talep Toplamaya Başlıyor

01 Kasım 2017 Çarşamba, 09:27:28
3S Firuze Konakları Cadde Dükkanları Yarın Ön Talep Toplamaya Başlıyor
3S Firuze Konakları projesi kapsamında yer alan cadde dükkanları yarından itibaren ön talep toplamaya başlıyor. Projede teslimlerin ise 2018’in son çeyreğinde yapılması planlanıyor…

3S Kale Holding tarafından Avcılar Firuzköy bölgesinde hayata geçirilen 3S Firuze Konakları projesi kapsamında yer alan cadde dükkanları yarından itibaren ön talep toplamaya başlıyor.
İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü’ne yakınlığıyla öne çıkan projede, cadde dükkanları 2 Kasım’da ön talebe açılacak.

3S Firuze Konakları projesinde büyüklükleri 50 metrekare ile 850 metrekare arasında değişen 45 adet cadde dükkanı yer alıyor.

İnşaatının yüzde 70’i tamamlanan 3S Firuze Konakları Avcılar projesinde  daha önce 2019 olarak taahhüt edilen anahtar teslim tarihi de erkene çekildi. Projede ilk anahtarların 2018’in son çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor.

3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO İskelesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla merkezi bir noktada yer alıyor. Proje, Atatürk Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta; E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu’na ise sadece yürüme mesafesinde bulunuyor.SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER