Anasayfa >

Ticari Projeler >

Hilltown AVM Küçükyalı 27 Ekim’de Açılıyor

Hilltown AVM Küçükyalı 27 Ekim’de Açılıyor

17 Ekim 2017 Salı, 15:17:10
Hilltown AVM Küçükyalı 27 Ekim’de Açılıyor
Küçükyalı Hilltown AVM 27 Ekim Cuma günü kapılarını açmaya hazırlanıyor…

Rönesans Gayrimenkul tarafından İstanbul Anadolu Yakası Küçükyalı’da hayata geçirilen Hilltown AVM, 27 Ekim Cuma günü kapılarını açmaya hazırlanıyor.


Alışveriş ve eğlence kasabası konseptinde tasarlanan Hilltown AVM Küçükyalı, Anadolu Yakası’nın yeni eğlence merkezi olmaya aday…

Küçük bir kasabayı andıran AVM, adını da bu benzerliğinden alıyor. 250 milyon avro yatırımla hayata geçirilen Hilltown AVM Amerikalı mimarlık ofisi Elkus Manfredi Architects imzası taşıyor.

63 bin metrekare kiralanabilir alanı ve yaklaşık 2 bin metrekare eğlence alanına sahip olan Küçükyalı Hilltown Alışveriş Merkezi kapsamında  200 mağaza, 9 sinema salonu, 40 cafe/restoran ve 2 bin 400 araçlık otopark bulunuyor.

Hilltown AVM’de çocuklar için yaklaşık  bin 600 metrekare açık oyun alanı bulunuyor. Ücretsiz bir şekilde kullanılabilen bu alanda klasik oyuncaklar yerine çocukların ruhsal ve zihinsel gelişimine katkı sağlayan Danimarka’dan temin edilen özel oyuncaklar yer alıyor. Hilltown’da çok amaçlı konser alanı da mevcut. Canlı müzik performanslarının sergileneceği ve farklı performansların sahneleneceği toplam 2 bin 700 metrekarelik bu alanın, Anadolu Yakası’nın eğlence ve kültür hayatına katkı sağlaması hedefleniyor.

Doluluk oranının yüzde 96’larda olduğu Hilltown Küçükyalı’da zengin marka karmasıyla dikkat çekiyor. Aralarında Armani Exchange, Bershka, Beymen Club, Boyner, Brandroom, Carter’s, H&M, Massimo Dutti, Network, Stradivarius, Zara gibi markaların bulunduğu Hilltown’un yeme içme alanlarında da zengin seçenekler sunuluyor. Hilltown’da yer alan Vakko Patisserie, Big Chefs, Midpoint, Polenez Brasserie, Michelle, Happy Moon’s, SushiCO gibi mekanlar, hazırladıkları birbirinden lezzetli menülerle ziyaretçilerini bekliyor.Hilltown AVM’ 9 yeni Cinemaximum salonu da yer alıyor.

Küçükyalı Hilltown’nın Leed Gold Sertikası’na aday olan ofis bloğunda 8 bin metrekare kiralanabilir alan bulunuyor.

HİLLTOWN AVM KÜÇÜKYALI NEREDE?
Hilltown AVM Küçükyalı Metrosu’na 250 metre mesafede yer alıyor. Hilltown, İstanbul Ticaret Üniversitesi, yeni yapılacak Marmara Üniversitesi yerleşkesi, hemen yanı başında bulunan Turkcell, Bosch ve TED Rönesans Koleji gibi yerleşkelere komşu bir konumda bulunuyor.

Rönesans Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Özgümüş, 2020’ye kadar 1,5 milyar Euro’luk yatırım hedeflerinin olduğunu söyledi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER