Anasayfa >

Ticari Projeler >

İstmarina AVM Yılsonu Kapılarını Açıyor

İstmarina AVM Yılsonu Kapılarını Açıyor

16 Ağustos 2017 Çarşamba, 10:32:30
İstmarina AVM Yılsonu Kapılarını Açıyor
Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Kartal İstmarina AVM’nin yılsonu açılacağını söyledi. Toplam 160 mağazadan oluşan İstmarina AVM, modadan kozmetiğe kadar birçok alanda dünyanın en seçkin markalarını tek çatı altında topluyor...

emlak Konut GYO güvencesiyle Dap Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Kartal’da hayata geçirilen İstmarina projesi kapsamında yer alan AVM yılsonu kapılarını açmaya hazırlanıyor.


Toplam 160 mağazadan oluşan İstanbul Marina AVM, moda, aksesuar, kozmetik başta olmak üzere farklı alanlarda dünyanın en seçkin markalarını tek çatı altında topluyor.


İstmarina AVM’nin 70 bin metrekare kiralanabilir alana sahip olduğunu belirten Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, AVM kapsamında 160 mağazanın yer aldığını söyledi.


İstmarina AVM’nin yüzde 75 doluluk seviyesine ulaştığına dikkat çeken Yılmaz, projenin yol ve kavşakları için 45 milyon TL yatırım yaptıklarını açıkladı.


İstmarina Kartal projesi karma konseptte tasarlanıyor. Projede toplam bin 611 birim yer alıyor. Proje kapsamında, konut, AVM, ofis, otel, özel hastane ve okul da bulunuyor. Evlerin yüzde 92’sinin satıldığını belirten Ziya Yılmaz, konut teslimlerini de bayramdan sonra yapacaklarını belirtti.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER