Anasayfa >

Ticari Projeler >

Sur Yapı Marka AVM Bursa 1 Haziran’da Açılıyor

Sur Yapı Marka AVM Bursa 1 Haziran’da Açılıyor

24 Mayıs 2017 Çarşamba, 15:19:14
Sur Yapı Marka AVM Bursa 1 Haziran’da Açılıyor
Sur Yapı Bursa Nilüfer’de hayata geçirdiği Marka AVM projesinin sonuna geldi. Bursa AVM 1 Haziran’da kapılarını açmaya hazırlanıyor…

Sur Yapı tarafından Bursa Nilüfer’de hayata geçirilen Sur Yapı Marka Rezidans& AVM projesinde AVM'nin sonuna gelindi.

Sur Yapı Marka AVM 1 Haziran’da açılıyor. Alışveriş ve eğlence deneyimini tek çatı altında buluşturan Sur Yapı Marka Alışveriş Merkezi Bursa’da dünyaca ünlü markalar yer alıyor. AVM 5 kattan oluşuyor.

 


650 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Sur Yapı Marka AVM 75 bin metrekare kiralanabilir alana sahip. Toplam 250 mağazadan oluşan Sur Yapı Marka AVM Bursa projesinde mağazaların yanı sıra yeme içme alanları, eğlence alanları, sinema yer alıyor.

Sur Yapı Marka projesinde AVM’nin yanı sıra 316 adet de rezidans yer alıyor. 27 ve 22 katlı iki kulesi ve 14 katlı bir home ofis bloğunu içinde barındıran Sur Yapı Marka projesi kapsamında yer alan Marka AVM ise ilk kez 1 Haziran’da kapılarını ziyaretçilerine açacak. Projede konut teslimlerinin ise Ağustos'ta yapılması planlanıyor.

 Sur Yapı Marka AVM Nerede?
Sur Yapı Marka AVM Odunluk Mahallesi, Mihraplı Caddesi, BP Karşısı No: 6/A Nilüfer – Bursa adresinde bulunuyor.

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
Misafir - 30 Mayıs 2017 Salı, 00:41 Ankaralıyım ama Bursa 'da yaşıyorum 1987 yılında buraya yerleştik. Bursa'yı çok seviyorum. böyle muazzam bir projenin nilüferde açılmasından dolayı çok mutluyum.Özellikle decathlonun bursaya gelmesine o kadar seviniyorumki. Emeği geçen herkeze çok teşekkür ederim. Oya Türk CEVAPLA
DİĞER HABERLER