Anasayfa >

Ticari Projeler >

Wanda Vista İstanbul 150 Bin Çinli'yi İstanbul'a Getirecek

Wanda Vista İstanbul 150 Bin Çinli'yi İstanbul'a Getirecek

22 Mayıs 2017 Pazartesi, 12:33:11
Wanda Vista İstanbul 150 Bin Çinliyi İstanbula Getirecek
Mar Yapı, Basın Ekpres’teki yeni projesi Wanda Vista İstanbul’u görücüye çıkardı. Çinli Wanda Group tarafından işletilecek olan oteli yılda 150 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor...

Mar Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Güneşli’de hayata geçirilen Wanda Vista İstanbul projesi görücüye çıktı.


2 bloktan oluşan Wanda Vista İstanbul projesinde bloğun biri otel diğerinde ise rezidans daireleri yer alıyor. Otel, Çin merkezli Wanda Group tarafından işletilecek.


Toplam 150 odalı otel ve 370 rezidans dairelerden oluşan projede dairelerin satışı yapılmayacak, Wanda Group tarafından işletilecek.


212 AVM ve Holiday İnn Hotel'in hemen yanında yükselen Mar Yapı Wanda Vista İstanbul projesinin 2018’de hizmete açılması planlanıyor.


Çin ile Türkiye arasındaki ilişkilerin İpekyolu projesi ile güçleneceğine dikkat çeken Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, Wanda Vista İstanbul projesinin bu ilişkinin gelişmesine katkı sağlayacağını söyledi.


HEDEF TÜRKİYE’Yİ ÇİN’DE MODA YAPMAK
Wanda Vista İstanbul projesinin Wanda Group’un uluslararası ilk oteli olduğuna dikkat çeken Özkök, hedefimiz Türkiye’yi Çin’de moda yapmak dedi.


Group ile 20 yıllık bir anlaşma yaptıklarını ifade eden Özkök, Wanda ile önümüzdeki süreçlerde de e-ticaret gibi farklı işler yapacaklarını belitti.


YILDA 150 BİN ZİYARETÇİ
Wanda Vista İstanbul’un tamamlandığında 150 milyon değerinde bir otel olacağını vurgulayan Münir Özkök, “Yılda 120 milyon Çinli seyahat ediyor. 44 milyonu ise Wanda Grup acentası aracılığı ile seyahat ediyor. Ciddi bir turizm potansiyeli var. Wanda Vista İstanbul’u yılda 150 bin kişinin ziyaret etmesini bekliyoruz” dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER