Anasayfa >

Ticari Projeler >

Kule Evo AVM Kapılarını Açtı

Kule Evo AVM Kapılarını Açtı

12 Nisan 2017 Çarşamba, 15:44:26
Kule Evo AVM Kapılarını Açtı
Ankara Eskişehir Yolu’nda “yol üstü AVM” konseptiyle yükselen Kule Evo AVM kapılarını açmaya başladı….

Ankara’da Eskişehir Yolu üzerinde “Yol üstü AVM” konseptiyle hayata geçirilen Kule Evo AVM’de yer alan ticari alanlar kapılarını açmaya başladı.
Besa Grup imzasıyla hayat geçirilen projede home ofis ve ticari alanlar yer alıyor.


BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, projede yüzde 70’ten fazla home ofisin sahiplerine teslim edildiğini söyledi.

 “Eskişehir Yolu’nun konut-ofis projesi olarak inşa edilen Kule Evo, bölgenin tüm ihtiyaçlarına yanıt verebilmek üzere inşa edildiğini söyleyen Bezci, “Çok sayıda kamu kurum ve kuruluşuna ev sahipliği yapan, son yıllarda iş merkezlerinin de yükseldiği bölge, aynı zamanda eğitim kurumlarının da oldukça yakınında. Bu zamana kadar öğrenciler, bekar çalışanlar, genç çiftler ve ‘home-ofis’ konseptiyle çalışmak isteyenler barınma ihtiyacını kendilerine uygun olmayan, geniş aileler için kurgulanan evlerde geçirmek zorunda kalıyordu. Bunun yanında evine giderken durup alışverişini yapabileceği bir yerin de ihtiyacı vardı. Kule Evo, hem konut-ofis yapısı, hem de yer verdiği mağazalarıyla bu ihtiyaçların hepsine karşılık verebiliyor. Bizi seçenler Eskişehir Yolu’ndaki canlılığın Kule Evo’yla nasıl bütünleştiğine birebir şahit olduklarını söylüyor” diye konuştu.


Besa Grup’un Kule Evo gibi arsa yatırımlarına devam edeceğini söyleyen Bezci, “ “Kule Evo’nun 175 metrekare cephe genişliğine sahip mağazalarını markalar çok beğendi. Uzun süredir farklı konseptlere sahip markalarla görüşmelerimiz sürüyor. Yakın zamanda dükkanlardaki doluluk da artacak. Şu an BESA Grup’a ait olan 19 dükkanın 16’sı prestijli markalarını bekliyor. Yoğun araç trafiğinin yanı sıra yayaların da kullandığı bir güzergahta açılan iki dükkanda da işler çok iyi gidiyor. BESA Grup, Kule Evo gibi arsa yatırımlarına, inşaatın yanında da devam edecek” dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER