Anasayfa >

Süren Projeler >

Mai Residence’ta teslime kadar peşinat yok taksit yok!

Mai Residence’ta teslime kadar peşinat yok taksit yok!

01 Ekim 2014 Çarşamba, 12:42:26
Mai Residence’ta teslime kadar peşinat yok taksit yok!
FerYapı, Kartal Mai Residence’da Kurban Bayramı’nda evini yeni alan müşterilerine, peşinat tutarı ve kredi taksitlerini evine taşındığı zaman ödeme fırsatı sunuyor. Adalar manzaralı projede şimdi size, evinizi seçmek ve sadece %1 ödeme yaparak ev sahibi olmanın rahatlığını yaşamak kalıyor.

İstWest ve iTower gibi sembol projeleri İstanbul’a kazandıran FerYapı, şimdi de kira öder gibi ev sahibi olma fırsatını sunuyor. FerYapı, İstanbul’un yükselen değeri Kartal Mai Residence’da ‘Oturduğunuz Yerden Ödeyin’ kampanyasını başlattı. Kartal Mai Residence’dan ev sahibi olmak isteyenler Kurban Bayram’ında evini alıp 2015 yılı Kurban Bayramı’nda yeni evlerine taşınarak ödeme yapmaya başlayabiliyor.

Kampanya kapsamında peşinat tutarı ve kredi taksitlerini 12 ay öteleme fırsatını 120 ay  ile sunuyor. Mai Residence’da ev sahibi olmak isteyenler yüzde 1 peşinatla evini seçip, 1 yıl sonra evine yerleşebiliyor. Böylece FerYapı’lılar toplu ödemelerini de kredi taksitlerini de evlerine taşındıktan sonra yapma avantajından faydalanıyorlar. Mai Residence’da tüm konut tipleri için geçerli olan bu kampanya 31 Ekim 2014’te sona erecek. İki bloktan oluşan Mai Residence’da birinci blok Mart 2015’te, ikinci blok ise Eylül 2015’te teslim edilecek.

2+1 dairelerde 2.800 TL’den başlayan kredi taksitleri…

Anadolu yakası metrosunda, Kartal durağına yürüyerek 10 dakika mesafede olan Mai Resindence’da FerYapı’nın müşterilerine sunduğu bir diğer kolaylık ise verimli metrekare çözümleri ile planlanmış 2+1 dairelerde 2 bin 800 TL’den başlayan kredi taksitleri ve yüzde 1 KDV avantajı. Esnek ödeme modellerinin sunulduğu kampanyada peşinatın yanı sıra ara ödemenin ötelendiği modeller de var. Mai Residence sakinleri, evlerinde adalar manzarasının keyfini çıkarırken, bir FerYapı klasiği olan geniş alanlı sosyal aktivite alanlarından da faydalanabilecek.

Zengin Sosyal İmkânlar Mai’de
E5’in deniz tarafında yer alan Mai Residence’da zengin sosyal imkânlar sizleri beklerken, Back Up Concierge ile de her türlü ihtiyacınız karşılanacak. Organizasyon ve danışmanlık hizmetleriyle A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek olan Back-Up’a 7/24 ulaşma imkânı bulunuyor. Üstelik her dairede bulunan balkonlarıyla muhteşem adalar ve deniz manzarası keyfi sizleri bekliyor.
 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER