Anasayfa >

Süren Projeler >

Eyüp Konforist’te yaşam başladı!

Eyüp Konforist’te yaşam başladı!

25 Eylül 2014 Perşembe, 12:44:20
Eyüp Konforist’te yaşam başladı!
2014-2015 akademik yılının başlamasıyla birlikte kapılarını açan Konforist, %100 doluluk sağlayarak, çoğunluğu üniversite 1. sınıf öğrencisi olan misafirlerine hizmet vermeye başladı.

İstanbul Eyüp’te toplam 6.000 m2’lik bir alan üzerine inşa edilen ve sunduğu hizmetler ile Türkiye’nin en konforlu öğrenci yurdu olan Konforist, 237 kişilik kapasitesini doldurarak kapılarını ilk misafirlerine açtı.

 

Birinci Sınıf Öğrencilerin İlk Tercihi

Yeni eğitim öğretim döneminde İstanbul’da okuyan kız öğrenciler için yepyeni bir yaşam alanı yaratan Konforist, daha çok üniversite hayatına yeni başlayan birinci sınıf öğrencilerinin tercihi oldu.

 

Türkiye’nin En Konforlu İlk ve Tek Kız Öğrenci Yurdu

Sunduğu hizmetlerle öğrenciler için kaliteli, rahat ve güvenilir bir yaşam alanı yaratan Konforist, Türkiye’nin en konforlu ilk ve tek kız öğrenci yurdu olarak dikkat çekiyor. Tek kişilik, iki, üç ve dört kişilik odaların yanı sıra VIP odası ve engelli odası alternatiflerini de barındıran Konforist’te; kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, hamam, jakuzi, sauna, fitness, kuaför, market, restoran, teras kafe, bilgisayar odası, etüt salonu, cep sineması, play station odası, hobi mutfağı ve copy center gibi pek çok imkan bulunuyor.

 

Öğrencilere Seçme Hakkı Tanıdık

Öğrenciler için yüksek standartlarda konaklama çözümleri sunmayı amaçladıklarını belirten Avrupa Yurt Yatırımları Yönetim Kurulu Başkanı Ediz Giray, “Konforist, bizim ilk yurt projemiz. Kayıtların tamamlanmasıyla birlikte çok kısa bir sürede kapasitemizi doldurduk. Konforist’i tercih edenlerin %90’ı üniversiteye yeni başlayan birinci sınıf öğrencileri. Hem öğrencileri hem de aileleri memnun edecek pek çok hizmet sunuyoruz. Bu da öğrencilerin bizi tercih etmelerindeki en önemli faktörlerden biridir” dedi.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER