Anasayfa >

Süren Projeler >

Batışehir Bağcılar‘da avantajlı kampanya! 120 ay 0 faizle!

Batışehir Bağcılar‘da avantajlı kampanya! 120 ay 0 faizle!

15 Eylül 2014 Pazartesi, 13:22:05
Batışehir Bağcılar‘da avantajlı kampanya! 120 ay 0 faizle!
EgeYapı Group’un Bağcılar’da hayata geçirdiği Batışehir projesinden ev sahibi olmak isteyenler için 17 Ekim’e kadar yararlanabilecekleri bir kampanya düzenleniyor. Kampanya kapsamında Batışehir’den 120 ay 0 faizle konut sahibi olunabiliyor.

Global aylık bir ekonomi dergisinin gerçekleştirdiği sektör araştırmasında ‘’2014 yılının getirisi en yüksek projesi’’ olarak açıklanan, EgeYapı Group’un İstanbul Bağcılar’da hayata geçirdiği Batışehir projesi, ev sahibi olmak isteyenlere yılın en büyük fırsatı niteliğinde bir kampanya sunuyor.

 

 

Konut sahibi olmak isteyenler için yılın en önemli fırsatı  

İstanbul’un Avrupa’ya açılan kapısı Bağcılar’da gerçekleştirilen “Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi” ödüllü Batışehir’de yerini almak isteyenler,  17 Ekim 2014 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında; yüzde 15 peşin, yüzde 15’i 12 ay sonra yüzde 15’i 24 ay sonra ve geriye kalan kısmı 0,69 vade farkı ile 60 aya kadar emlak Konut GYO finansmanı ile eşit taksit avantajından yararlanabilecek. Ayrıca banka kredisi kullanarak da  %0’dan başlayan faiz oranları ve 120 Ay’a varan vadeler ile konut sahibi olmak mümkün olacak.

 

 

Batışehirli olmanın farkı ve avantajları

Yaklaşık 900 milyon TL’lik yatırımla 818 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Batışehir Projesi’nde, 225 bin TL’den 1 milyon 822 bin TL’ye kadar farklı fiyatlarla toplam 3 bin 266 adet konut yer alıyor. Proje kapsamında konutların yanı sıra Fourpoints by Sheroton markasının işleteceği bir otel –prestijli rezidans daireler ve A plus ofislerin yer alacağı Batışehir Premium ile çok sayıda önemli markanın da bulunacağı bir açık hava Alış Veriş Çarşısı bulunuyor.

 

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER