Anasayfa >

Süren Projeler >

Sinpaş İncek Life’ta anahtar teslimleri başladı!

Sinpaş İncek Life’ta anahtar teslimleri başladı!

05 Eylül 2014 Cuma, 16:11:09
Sinpaş İncek Life’ta anahtar teslimleri başladı!
Sinpaş GYO tarafından hayata geçirilen Ankara İncek Life projesinde anahtar teslimleri başladı…

Geliştirdiği projelerle bulunduğu bölgelere değer katan Sinpaş GYO’nun yeşille maviyi buluşturduğu İncek Life,  Ankara’nın havası değiştiriyor.

İncek Life’ta başlayan ev teslimleriyle birlikte şehrin stresinden uzak, geniş su alanlarının kenarında, doğayla iç içe bir yaşam başlıyor. 

 

Temalı konut projelerinin Ankara’daki ilk örneği olarak Sinpaş GYO’nun geliştirdiği İncek Life’ta yaşam, Eylül’de ev teslimleriyle birlikte başlıyor.

İncek Life, 7 ayrı konut tipiyle doğanın içinde zengin bir yaşam yelpazesi sunuyor. Villa Nergis, Villa Çiğdem, Lale Konakları, Kardelen Konakları, Menekşe Konakları, Leylak Evleri ve Göl Kule, Ankara’ya özel bir yaşam vadediyor. 

 

Yeşil ve mavi İncek Life’ta buluştu

Mavi ve yeşilin tonları arasında keyifle vakit geçirilecek İncek Park, İncek Life’ın yanı başında. Park alanında, dinlenme ve seyir alanları, duyu parkı, renk, koku, meyve ve kış bahçeleri, Kulüp Evi, ve sandalla gezinti yapılabilecek gölet bulunuyor. Ankaralılar yoğun bir iş gününün sonunda özledikleri dengeli yaşama İncek Park ile kavuşuyor. Golf alanı, tenis kortu, koşu, bisiklet ve yürüyüş parkurları, kültür-fizik alanları, yoga-pilates alanı ise  açık havada spor yapma imkanı sağlıyor.

 

Ankara’da plaj keyfi

İncek Park’taki 1250 metrekarelik havuz,  açık plajıyla İncek Life sakinlerine bir ilk sunuyor.  İncek Life sakinleri Ankara’da ilk defa kendi evlerinin önündeki plajda güneşlenmenin keyfini çıkartıyor.

 

İncek Life ‘ta çocuklar eğlenerek büyüyor.

İncek Life’da çocuklar, Ağaç ev, Uçurtma meydanı, Macera parkı, farklı yaş grupları için özel olarak tasarlanmış çocuk oyun alanları ile eğlenerek büyüyor.

 

Bahçeşehir Koleji İncek Life’ın yanı başında

Sinpaş GYO, Türkiye’nin güvenilir ve prestijli markalarıyla işbirliğini Ankara’da da sürdürürüyor. Bahçeşehir Koleji, anaokulu ve ilköğretim okullarıyla İncek Life’ın yanı başında. Çocuklarının burada eğitim almasını isteyen İncek Life sakinleri hem avantajlı koşullardan yararlanıyor hem de çocuklarını okula yürüyerek götürmenin rahatlığını yaşıyor.

Ankara’nın önemli diğer eğitim kurumları da İncek Life’a çok yakın. Eskişehir yolu, Konya yolu ve Çevreyolu gibi en önemli ulaşım güzergâhlarına yakınlığı ile çok değerli bir konuma sahip. Üstelik Atılım Üniversitesi'ne 3 dakika, Bilkent Üniversitesi ve TED Ankara Koleji’ne 10 dakika mesafede yer alıyor.

 

İncek Life’a kardeş geldi

İncek Life’ın kardeşi İncek Blue’da manzaralı ve kış bahçeli evlerden oluşan 225 konut yer alıyor. Zen temasıyla hazırlanan Fitness & Welness Kulübü & Spa ile beden ve ruhunu ödüllendiren Ankaralılar,  Blue Çarşı ile de siteden ayrılmadan günlük ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

 

Müşteri İlişkileri Yönetimi, ilk günden itibaren sizinle birlikte

Sinpaş GYO projelerinde yeni bir hayata adım atan aileler, ilk günden itibaren Müşteri İlişkileri Yönetimi hizmetinden yararlanmaya başlıyor. Konut sahipleri http://sinpasgyo.com/bizbize/ adresinden hizmet veren “Bizbize” portalından kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile sorularına hızla yanıt alabiliyor.

 

Sınırlı sayıda daire için çok avantajlı ödeme planı

Teslimlerle birlikte yaşamın başladığı İncek Life’ta ayrıcalıklarla dolu yaşama katılmak isteyenlere avantajlı ödeme planları sunuluyor.  İncek Life’daki sınırlı sayıda daire için yüzde 20 peşinle 50 ay taksit imkanı sağlanıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER