Anasayfa >

Süren Projeler >

Sayfiye Kartal Evleri 228 bin TL’ye! 1 yıl sonra öde!

Sayfiye Kartal Evleri 228 bin TL’ye! 1 yıl sonra öde!

14 Temmuz 2014 Pazartesi, 10:32:42
Sayfiye Kartal Evleri 228 bin TL’ye! 1 yıl sonra öde!
Sayfiye Kartal Evleri 228 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Sayfiye Kartal Evleri ‘nde peşinatlar 1 yıl erteleniyor. Ramazan ayı boyunca yapılan kampanya kapsamında projeden konut sahibi olan alıcıların ödemeleri önümüzdeki Ramazan ayında başlıyor…

İstanbul Anadolu Yakası Kartal bölgesinde Rönesans Konut tarafından inşa edilen Sayfiye Kartal Evleri Adalar manzarasını görecek şekilde konumlanıyor. Aydos Ormanı’na komşu olan proje 14 bin metrekare arazi üzerine kuruluyor. Sayfiye Kartal Evleri ‘nin inşaat alanı 50 bin metrekare, yeşil alanı 8 bin 500 metrekare  ve sosyal tesis alanı ise 1.500 metrekare olarak hesaplanıyor.

 

1+1’den 3+1’e kadar farklı konut tipinden oluşan Sayfiye Kartal Evleri ‘nde dairelerin alanı 68 ile 186 metrekare arasında değişiyor. Projede bahçeli daireler, bahçeli dubleks daireler, teras alanları ve kat bahçeleri yer alıyor.

 

Şimdi al 1 yıl sonra öde!

Sayfiye Kartal Evleri fiyatları minimum 228 bin TL’den başlıyor, maksimum 710 bin TL’ye kadar yükseliyor. Ramazan ayı boyunca yapılan kampanyaya göre; yüzde 25 yerine yüzde 1 peşinat veriliyor. Yüzde 24’lük tutar bir yıl sonra ödeniyor. Kalan tutar için banka kredisi kullanılıyor. Buna göre kampanya süresince konut sahibi olanlar gelecek ramazanda peşinatlarını ödemiş oluyor.

Rönesans Sayfiye Evleri sosyal olanakları arasında ; yüzme havuzu, fitness center, spor alanları yer alıyor.

 

Sayfiye Kartal Evleri İletişim

Tel: 444 76 75

Pınar Bayrakdar /htemlak.com

 

 

 

 

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER