Anasayfa >

Süren Projeler >

Ege Yapı Batışehir'de yaza merhaba partisi yapıldı!

Ege Yapı Batışehir'de yaza merhaba partisi yapıldı!

23 Haziran 2014 Pazartesi, 15:54:32
Ege Yapı Batışehirde yaza merhaba partisi yapıldı!
İstanbul’un kalbinde yaşama kapılarını açan Batışehir, düzenlediği organizasyon ile yaza merhaba dedi. Batışehirlilerin katılımıyla düzenlenen partide çocuklar gönüllerince eğlenirken ev sahipleri de komşularıyla kaynaşma fırsatı yakaladı

EgeYapı Group tarafından İstanbul Bağcılar’da yaşamın başladığı “Avrupa'nın En İyi Karma Kullanım Projesi" ödüllü Batışehir, yaz mevsimini düzenlenen bir organizasyon ile karşıladı.

Batışehir’in komşuları, Yaza Merhaba Partisi’nde bir araya geldi

2013 yılının son çeyreğinde birinci etap teslimlerine başlanan ve tamamlandığı zaman yaklaşık olarak  15 bin kişinin yaşayacağı Batışehir’in sakinleri, düzenlenen Yaza Merhaba Partisi ile yaz mevsimine merhaba dediler. Sabah saatlerinde brunch ile başlayan Batışehir Yaza Merhaba Partisi’nde çocuklar, animatörler eşliğinde gün boyu doyasıya eğlenirlerken ebeveynler de tavla turnuvasından langırta kadar birçok etkinliğe katıldılar, komşularıyla kaynaştılar.

İstanbul’un kalbi niteliğindeki Bağcılar’da

Toplam 900 milyon TL yatırımla 3 bin 266 konutun yer aldığı, Doğa Koleji’nin eğitim verdiği ve içerisinde Four Points by Sheraton’un da içinde bulunduğu Batışehir, önünden günde 300 bin aracın ve 1 milyona yakın insanın geçtiği, TEM’den direkt giriş imkânı bulunan, 750 bini aşkın nüfusuyla Türkiye’nin 52 ilinden daha büyük ve İstanbul’un en kalabalık ilçesi olan Bağcılar’da Atatürk Havalimanı’na sadece 10 dakika, Beşiktaş ve Bakırköy’den metro ile yalnızca 15 dakika uzaklıktaki konumuyla İstanbul’un kalbi niteliğindeki bir lokasyonda yaşama kapılarını açtı.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER