Anasayfa >

Süren Projeler >

Elysium Serene Kandilli fiyatları 850 bin TL’den başlıyor!

Elysium Serene Kandilli fiyatları 850 bin TL’den başlıyor!

11 Haziran 2014 Çarşamba, 14:52:41
Elysium Serene Kandilli fiyatları 850 bin TL’den başlıyor!
Ofton İnşaat imzası ile yükselen Elysium Serene Kandilli fiyatları 850 bin TL’den başlıyor, 1 milyon 200 bin TL’ye kadar yükseliyor…

İstanbul Kandilli’de Ofton İnşaat imzası ile yükselen Elysium Serene Kandilli’de daire teslimleri hemen yapılıyor, satışlar devam ediyor. İstanbul Boğaz manzarasını görecek şekilde konumlanan projenin yüzde 85’lik kısmı yeşil alandan oluşuyor.


25 bin 500 metrekarelik arazi üzerine kurulan Elysium Serene Kandilli, 4 katlı 17 blokta toplam 136 adet daireden meydana geliyor. Tamamı 3+1 tipinde tasarlanan projede kalan son 15 adet dairenin satışı yapılıyor.


Elysium Serene Kandilli fiyatları minimum 850 bin TL’den başlıyor, maksimum 1 milyon 200 bin TL’ye kadar yükseliyor. Projeden daire sahibi olmak için peşin ödeme ya da banka kredisi ile ödeme yapılabiliyor.


Akıllı ev sistemi ile donatılan Elysium Serene Kandilli’nin özellikleri arasında; açık ve kapalı yüzme havuzları, teniz kortu, fitness merkezi, pilates ve yoga salonları, buhar ve sauna odaları, çocuk oyun alanları, güvenlik sistemleri ve otopark bulunuyor.

 

Elysium Serene Kandilli iletişim:

 

Web adresi : www.elysiumserene.com

 

Tel : 444 51 61

 

İclal Süzgün/htemlak.com

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER