Anasayfa >

Süren Projeler >

Liva Turkuaz ve Altınoran’dan 2 bin TL’lik Mudo Concept çeki hediye!

Liva Turkuaz ve Altınoran’dan 2 bin TL’lik Mudo Concept çeki hediye!

05 Haziran 2014 Perşembe, 16:22:34
Liva Turkuaz ve Altınoran’dan 2 bin TL’lik Mudo Concept çeki hediye!
Sinpaş Liva Turkuaz ve Sinpaş Altınoran’dan 7-8 Haziran 2014 tarihlerinde ev alanlara 2 bin TL’lik Mudo Concept çeki hediye...

Sinpaş Yapı hayallerindeki eve kavuşmak isteyenleri,  7-8 Haziran tarihlerinde  İstanbul Liva Turkuaz ve Ankara Altınoran  satış  ofislerine davet ediyor. İstanbul Anadolu yakasının her geçen gün değerlenen bölgesi Sultanbeyli’de yer alan Liva Turkuaz  ve Ankara’nın merkezi Çankaya Oran’da yükselen Altınoran’dan bu hafta sonu ev alanlar Mudo Concept’ten 2000 TL değerinde  hediye çeki kazanıyor.


Sinpaş Liva Turkuaz’da birinci etap teslimlerinin tamamlanmasıyla birlikte renkli ve huzurlu bir yaşam başladı. Projede, geçtiğimiz Mart ayından itibaren ikinci etap teslimleri de devam ediyor.  Sinpaş Liva Turkuaz, gölet alanları, pembe ve yeşilin hâkim olduğu peyzajı ve evlerinin hemen yanı başında çocukların kendilerini geliştirebilecekleri, anne-babaların ise keyifli vakit geçirebilecekleri spor, yemek, resim gibi çok sayıda sosyal aktiviteyi barındıran Hobi Akademisi ile de fark yaratıyor.  


Türkiye’nin en büyük yaşam projesi olan Ankara Çankaya’daki Altınoran projesinde ise inşaat çalışmaları tüm yoğunluğuyla devam ediyor. İlk etabın teslimlerinin başlayacağı  Ağustos ayı için gün sayılıyor.  1 milyon 850 bin metrekarelik alanı kaplayan bu dev projenin 650 bin metrekaresi rekreasyon alanlarına ayrılacak. Altınoran projesinin en özgün ve çarpıcı sosyal donatılarından biri olan Kayak Vadisi’nin yapım çalışmaları başladı.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER