Anasayfa >

Süren Projeler >

Nef Ataköy 22 projesinde 170 bin dolara! 36 ay 0 faizle!

Nef Ataköy 22 projesinde 170 bin dolara! 36 ay 0 faizle!

29 Mayıs 2014 Perşembe, 09:41:10
Nef Ataköy 22 projesinde 170 bin dolara! 36 ay 0 faizle!
Toplam 420 Milyon TL yatırım ile hayata geçirilen Nef Ataköy 22’de Luxury Apatments serisi daireler, 36 ay vade yüzde 0 faiz imkanı ya da yüzde 4 peşinat olanağı ile satışa çıktı...

Son 8 ayda 2 binden fazla aileyi ev sahibi yapan ve bugüne kadar hızlı satış grafiği ile dikkat çeken Nef, yepyeni bir yaşam konsepti ile 25 bin metrekarelik bir arazi üzerinde hayata geçirilecek Nef Ataköy 22’de de aynı satış başarısını devam ettirerek, 20 günde 800’den fazla aileyi ev sahibi yaptı. 25 Nisan 2014 tarihinde başlayan ön satışın ardından proje ile ilgili bilgi almak isteyen 16.522 kişi ise başvuruda bulundu.

36 ay vade ile yüzde 0 faiz imkanı ya da yüzde 4 peşinat olanağı sağlanan Nef Ataköy 22’de, flats serisinin ardından, deniz manzaralı ve büyük metrekareli dairelerin yer aldığı luxury apartments serisi satışlarına da başlandı.

Nef Ataköy 22’de luxury apartments serisi satışta


İçerisinde konutların yanı sıra mağaza, ofis ve bir adet otelin de yer alacağı 6 bloktan oluşan ve 420 milyon TL’lik yatırım bedeli ile Nef’in şimdiye kadar geliştirdiği en kapsamlı proje olan Nef Ataköy 22’de büyük metrekarelerde, büyük mutluluklar hayal edenler için Luxury Apartments’lar satışa çıkarıldı.


Dünyanın en iyi mimarlık ofislerinden biri olarak gösterilen HOK’nin Washington ofisi tarafından tasarlanan ve 45 ile 282 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı Nef Ataköy 22’de yeni seri fiyatları; kata ve konuma göre değişiklik göstermekle birlikte 170.000 dolardan başlıyor. Teslimleri Mayıs 2017’de gerçekleşecek olan projede ayrıca yüzde 1 KDV uygulaması bulunuyor.


Bir Nef keşfi olan ve diğer Nef projelerinde olduğu gibi Nef Ataköy 22’de de uygulanacak Foldhome, alışılmış sosyal tesislerden tamamen farklı olarak ve kişiye özel kullanım alanları sunarak,  5 bin metrekarelik bir evin sahip olabileceği özellikleri 60 metrekarelik bir ev içine dahil ediyor. Foldhome sistemine göre, bir ev aldığınızda aslında 24 odalı bir eve sahip oluyorsunuz. Yaşadığınız binada yer alan sinema salonundan, playstation odasına; misafir odasından, tam donanımlı bir spor salonuna; terasta jakuziden, gusto odasına; çocuklar için özel tasarlanmış eğitim stüdyosundan, piyano veya bateri çalmak istediğinizde kullanabilecek içerisinde küçük bir kayıt stüdyosuna kadar 24 farklı üniteden rezervasyon sistemiyle yararlanabiliyorsunuz. Üstelik kullan-öde sistemi sayesinde kullanılmayan bir alan için dairelerden ayrı bir ücret alınmıyor ya da aidata eklenmiyor.

Nef Ataköy 22’de Risk Sıfırlanıyor


Türkiye’de ilk kez Nef tarafından uygulanan ‘Garantili Proje Sistemi’ ile Nef’in diğer projelerinde olduğu gibi Nef Ataköy 22’de de projenin maliyeti daha inşaata başlamadan bankada güvence altına alınmış olunuyor. Yatırımcının riskini sıfıra indiren Garantili Proje ile hiçbir satış yapma zorunluluğu olmaksızın, projenin teslimi böylece ilk günden itibaren garantileniyor.

Proje finansmanı için Odebank ile anlaşma sağlayan Nef, 15 Haziran’a kadar sınırlı sayıda daire için farklı ödeme seçenekleri ve avantajlı koşullar ile ev sahibi olma imkanı sağlıyor.


Her ihtiyacı karşılayan Nef Ataköy 22, tüm ulaşım hatlarının kesiştiği noktada


Avlusunda bir performans merkezinin de yer aldığı ve Ataköy bölgesinin yeni çekim merkezi olacak Nef Ataköy 22, İstanbul’un en işlek ulaşım hattı olan E5’in hemen bitişiğinde ve Ataköy'ün en merkezi arazisi üzerinde konumlanıyor. Nef Ataköy 22'nin kapısının önünde, günde 1 milyondan fazla kişinin kullandığı metrobüs ve metro durakları yer alıyor. Ayrıca yeni yapılacak olan Ataköy-İkitelli metrosunun bir durağının da projenin hemen yanında yer alması planlanıyor. Proje, Anadolu Yakası'ndan Marmaray, Avrupa Yakası'ndan ise metro ve metrobüsle bu hatta ulaşmak isteyenlerin aktarma durağı ve geçiş yolu konumunda bulunuyor.

Nef Ataköy 22’nin ofis satışları çok yakında


Nef Ataköy 22’de iki podyum bloğu ile birbirine bağlanan toplam 25 bin metrekare alana sahip teras ofislerin yanı sıra 18 katlı bir ofis bloğu da çok yakında satışa sunulacak.


Türkiye’de ilk kez Nef tarafından hayata geçirilen ve diğer projelerinde olduğu gibi Nef Ataköy 22’de uygulanacak olan ‘Foldoffice’ sistemi ile büyük metrekareli ofislerde bile bulunmayan playstation odası, sinema salonu, spor salonu, toplantı odası ve arşiv odası gibi üniteler, en küçük metrekareye sahip ofislerin kullanımına sunuluyor. Nef, ihtiyaç duyulduğu zaman ofis yaşamına eklenip, gerek olmadığında da çıkarılabilecek toplantı odası, video konferans odası, oditoryum, eğitim odası, servis odası, sergi alanları, hobi odası, kişisel gelişim stüdyosu, spor salonu, basketbol salonu, squash kortu, özel eşya odası, parti odası, happy-hour terası, kafe, copy center ve ilkyardım odaları gibi 24 farklı üniteyi çalışma hayatına ekliyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER