Anasayfa >

Süren Projeler >

Sinpaş Köyceğiz Sancaktepe fiyatları 257 bin TL’den başlıyor!

Sinpaş Köyceğiz Sancaktepe fiyatları 257 bin TL’den başlıyor!

05 Mayıs 2014 Pazartesi, 10:20:45
Sinpaş Köyceğiz Sancaktepe fiyatları 257 bin TL’den başlıyor!
Sinpaş Yapı imzası ile İstanbul Sancaktepe’de yükselecek olan Sinpaş Köyceğiz fiyatları 257 bin TL’den başlıyor. Projenin Mayıs ayı içinde resmi satışa sunulması bekleniyor…

Talep toplama ve ön satış dönemi devam eden Sinpaş Köyceğiz’ın 2014 Mayıs ayı içinde resmi satışa sunulması bekleniyor. Sinpaş Yapı tarafından hayata geçirilen proje, İstanbul Anadolu Yakası’nın Sancaktepe bölgesinde yükseliyor.


Sinpaş Köyceğiz Sancaktepe fiyatları minimum 257 bin TL’den başlıyor, maksimum 731 bin TL’ye kadar yükseliyor. Projeden konut sahibi olmak için yüzde 10 peşinat veriliyor. Yüzde 10’luk tutar için 12 ay 0 faizle vade yapılıyor. Kalan tutar bir yıl sonra ödenmeye başlanıyor.


26 bin metrekare büyüklüğündeki arsa alanı üzerinde konumlanan Sinpaş Köyceğiz Sancaktepe’de 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri sunuluyor. Projedeki yaşam alanları Patika Evleri, Kır Evleri ve Asma Bahçe Evleri olarak ayrılıyor.


Toplam 291 konuta yer verilen Sinpaş Köyceğiz Sancaktepe’de köy pazarı, yürüyüş yolları, meyve ağaçları, çınar ağaçları, çocuk oyun alanları, otopark alanı, güvenlik bulunuyor. Ayrıca proje göl manzarasını görecek şekilde hayat buluyor.


Sinpaş Köyceğiz Sancaktepe iletişim :

 

Web adresi : www.sinpaskoycegiz.com.tr

 

Tel : 444 19 74


İclal Süzgün/htemlak.com

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER