Anasayfa >

Süren Projeler >

Sinpaş Köyceğiz projesinin temeli Mayıs’ta atılacak! 317 bin TL’ye!

Sinpaş Köyceğiz projesinin temeli Mayıs’ta atılacak! 317 bin TL’ye!

17 Nisan 2014 Perşembe, 16:23:25
Sinpaş Köyceğiz projesinin temeli Mayıs’ta atılacak! 317 bin TL’ye!
Sinpaş Yapı tarafından İstanbul Sancaktepe’de hafriyat çalışmalarına başlanan Sinpaş Köyceğiz’in temeli 2014 yılının Mayıs ayında atılacak. Ön satışları yapılan projenin lansmanı önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek…

Sinpaş Yapı, İstanbul Anadolu Yakası’nın Sancaktepe bölgesinde Sinpaş Köyceğiz isminde yeni bir yaşam alanına imza atıyor. Ön satışları yapılan ve hafriyat çalışmaları devam eden projenin temeli 2014 yılının Mayıs ayında atılacak.


Köy konsepti ile hayata geçirilecek olan Sinpaş Köyceğiz Sancaktepe, 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut tipi seçenekleri bulunacak. 291 adet konuttan meydana gelecek olan proje, 26 bin metrekare arazi alanı üzerinde konumlanacak.


Sinpaş Köyceğiz’in ayrıcalıkları içerisinde; köy pazarına, meyve ağaçlarına, kır evleri, patika evlerine, asma bahçe evlerine, yürüyüş yollarına, çınar ağaçlarına, çocuk oyun alanlarına, otopark alanlarına ve güvenlik hizmetine yer verilecek.


Ön satışta olan Sinpaş Köyceğiz fiyatları 317 bin TL’den başlıyor. Lansman öncesi yüzde 10 indirimli fiyatlarla satışları yapılan projenin ödeme planına göre, yüzde 10 peşinat veriliyor. Yüzde 10’luk kısmı 12 ay 0 faizle ödeniyor. Yüzde 80’lik kısmı ise 14 ay sonra ödeniyor.


Sinpaş Köyceğiz iletişim bilgileri:

 

Web adresi : www.sinpaskoycegiz.com.tr

 

Tel: 444 19 74


İclal Süzgün/htemlak.com

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER