Anasayfa >

Süren Projeler >

Sinpaş Altınoran'da 245 bin TL'ye! Yaz kış kayak keyfi!

Sinpaş Altınoran'da 245 bin TL'ye! Yaz kış kayak keyfi!

08 Nisan 2014 Salı, 10:05:20
Sinpaş Altınoranda 245 bin TLye! Yaz kış kayak keyfi!
Sinpaş tarafından Ankara Oran'da hayata geçirilen Sinpaş Altınoran'da fiyatlar 245 bin TL'den başlıyor. Spor merkezi Sports International ile anlaşışan projede yaz kış kayak keyfi yapılıyor...

Türkiye gayrimenkul sektörünün lideri Sinpaş Yapı’nın geliştirdiği ve Ankara’nın merkezi Oran’da her geçen gün daha da yükselen Altınoran’da, yılın dört mevsimi kayak keyfi yaşatacak Kayak Merkezi’nin çalışmaları başladı. Gayrimenkul sektörünün en büyük yaşam projesi olan, içindeki birbirinden renkli ve yenilikçi sosyal olanaklarla Ankara’nın konut anlayışını değiştirmeye hazırlanan Altınoran, konut ve yaşam kalitesini yükseltecek standartları da yeniden belirliyor.


Altınoran’da yaz kış kayak keyfi yaşatacak merkezde ana pist ve eğitim pistinin yanı sıra atlama rampaları ve kayak evi ile alt ve üst kotları birbirine bağlayan teleferik bulunuyor. Her alanda kalite çıtasını daha yukarı taşıyan Altınoran, kayak dışındaki diğer spor aktiviteleri için, Ankara’nın gözde spor merkezi Sports International’ı tercih etti.


Yaz kış kayak keyfinin adresi Altınoran’da, profesyonelinden amatörüne herkes bu keyfi yaşayacak
Altınoran projesinin en özgün ve çarpıcı sosyal donatılarından biri olan Kayak Vadisi’nin yapım çalışmaları başladı. Profesyonel yarışmalar için oluşturulan uluslararası boyutlardaki atlama rampaları, 200 metre uzunluğu ve 50 metre genişliğiyle 1000 metrekarelik ana pisti ve yeni başlayanlar ya da eğitim almak isteyenler için tasarlanan başlangıç pisti, Altınoran kayak merkezinin ilk göze çarpan donatıları.


Zengin spor alanları ile fark yaratıyor  


Seyir terasları, kayak odaları ve dinlenme odalarını da barındıran Kayak Evi’nin yanı sıra; Kayak Vadisinde, alt ve üst kotları birbirine bağlayan teleferik yer alıyor.


Ankaralılara yılın dört mevsimi kayak keyfi yaşatacak olan kompleksin kayak pistleri Ankara’nın olduğu gibi Türkiye’nin de ilk yapay pistleri olacak. Pistin yapımında Sinpaş Yapı’nın işbirliğine gittiği Briton Engineering Developments şirketi, Snowflex® teknolojisini kullanıyor.


Proje içerisinde yer alan tenis kortları ve sosyal tesislerden oluşan spor alanları da Altınoran’daki sosyal yaşama ayrı bir değer katıyor.


Altonaran, Ankara’nın prestijli spor merkezi Sports International’ı tercih etti


Sosyal olanaklarıyla yarattığı değeri, her biri kendi alanının en iyisi markalarla işbirliği yaparak en üst seviyelere çıkaran Altınoran, projenin içinde yer alan spor kompleksi için de Ankara’nın gözde spor merkezi Sports International’ı tercih eti. Başkentte Bilkent’ten sonra, 2. şubesini Altınoran’da açacak olan Sports International, sayısız spor olanakları ve uygulamalarının yanı sıra solaryum, masaj ve buhar odası, dinlenme salonları ve saunasıyla Altınoran sakinlerinin aradığı konfor ve sportif yaşam tarzını sağlamak için hazırlıklarına şimdiden başladı.


Ankara’nın yeni yaşam ve cazibe merkezi Altınoran’da Ağustos 2014’de birinci etabın teslimlerinin başlamasıyla birlikte, Altınoran’daki ayrıcalıklı yaşam da fiilen başlayacak.

Proje Künyesi
 
Proje ismi:                                          Altınoran
Firma:                                                Sinpaş Yapı                         
Konum:                                              Çankaya - Oran
Toplam Arazi:                                     1 milyon 850 bin m2
Toplam İnşaat Alanı:                           1 milyon 200 bin m2       
Toplam Konut:                                    2 bin 647                                             
1. ve 2. Etap Konut Sayısı:                    1033 konut
Metrekare Aralığı:                                75   ile 344   metrekare
Fiyat Aralığı:                                       245.700 TL ile 1.807,500 TL
Teslim Tarihi:                                     1. Etap Ağustos 2014, 2. Etap Aralık 2014

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER