Anasayfa >

Süren Projeler >

Sembol İstanbul 2. Etap satışları başladı! 95 bin TL’ye!

Sembol İstanbul 2. Etap satışları başladı! 95 bin TL’ye!

25 Mart 2014 Salı, 15:53:27
Sembol İstanbul 2. Etap satışları başladı! 95 bin TL’ye!
İki etaplık bir yaşam alanı olarak Beylikdüzü-Bahçeşehir Tem bağlantı yolu üzerinde inşa edilen Sembol İstanbul’un 2. Etabı satışa sunuldu. Projede daire fiyatları 95 bin TL’den başlıyor…

Karden İnşaat tarafından Beylikdüzü-Bahçeşehir Tem bağlantı yolu üzerinde hayata geçirilen Sembol İstanbul, iki etaptan meydana geliyor. Geçtiğimiz günlerde ikinci etabı satışa sunulan projede konut, ofis ve dükkanlar yer alıyor.


Çamoğlu Mimarlık imzası taşıyan Sembol İstanbul’un 2015 yılının Aralık ayında tamamlanması bekleniyor. Projede 1.066 adet daireye, 554 adet ofise ve 44 adet dükkana yer veriliyor.


3 adet rezidans ve bir adet alışveriş merkezi bloğundan oluşan Sembol İstanbul’da 1+0’dan 3+1’e kadar farklı seçenekler bulunuyor. Projede dairelerin büyüklüğü 40 metrekare ila 230 metrekare arasında değişiyor.


Sembol İstanbul’da dairelerin fiyatı 95 bin TL’den başlıyor, 508 bin TL’ye kadar yükseliyor. Proje için hazırlanan ödeme planına göre; daire tutarının yüzde 25’lik kısmı peşinat olarak veriliyor. Kalan tutar için 30 aya kadar 0 faizle taksit yapılıyor.


İçerisinde bir çarşının da bulunduğu Sembol İstanbul’un ayrıcalıkları arasında; yüzme havuzları, fitness center, tenis kortu, plates salonu, sauna, Türk hamamı, Fin hamamı, spa, masaj salonu, vitamin bar, hobi odası, oyun odaları ve çocuk parkı bulunuyor.


Sembol İstanbul iletişim bilgileri :

 

Web adresi : http://www.symbolistanbul.com/

 

Tel : 444 61 10

 

İclal Süzgün/htemlak.com

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER