Anasayfa >

Süren Projeler >

İstanbul Inn Levent’te metrekaresi 4 bin dolar!

İstanbul Inn Levent’te metrekaresi 4 bin dolar!

21 Mart 2014 Cuma, 12:56:23
İstanbul Inn Levent’te metrekaresi 4 bin dolar!
Ünal İnşaat ve Gayrimenkul ve Özerler İnşaat tarafından İstanbul Levent’te inşa edilecek olan İstanbul Inn Levent’in lansman öncesi satışları yapılıyor. Projede rezidans dairelerin metrekaresi 4 bin dolardan başlıyor…

Dünya Mimarlık Festival’inde finale kalan İstanbul Inn Levent’te lansman öncesi indirimli fiyatlarla satışlar yapılıyor. Ünal İnşaat ve Özerler İnşaat ortaklığında inşa edilecek olan projede yaklaşık 650 adet konut ve ofise yer veriliyor.

1.600 metrekare arsa alanı üzerinde yükselecek olan İstanbul Inn Levent; Tekfen Tower ile Levent Loft’un arkasında, Kanyon AVM’ye 350 metre, Büyükdere Caddesi’ne 200 metre mesafede konumlanıyor.

200 milyon dolar hacimli olan İstanbul Inn Levent’te metrekare birim fiyatı 4 bin dolardan başlıyor. Tanıtım toplantısı Mayıs ayında yapılacak olan projenin detayları da toplantıda açıklanacak.

İstanbul Inn Levent’in ayrıcalıkları içerisinde; toplantı salonları, çamaşır, ütü odaları, oyun odası, cep sineması, yoga, pilates, sanat odası, parti ve karaoke odası, ilkyardım ve müdahale odası, spa, kapalı yüzme havuzu ve sauna bulunuyor.

İstanbul Inn Levent iletişim bilgileri :

 

Web adresi : www.34innlevent.com

 

Tel : 0212 679 58 58

 

İclal Süzgün/htemlak.com

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER