Anasayfa >

Süren Projeler >

Hangi proje ilk etabının yüzde 65'ini iki ayda sattı?

Hangi proje ilk etabının yüzde 65'ini iki ayda sattı?

17 Aralık 2011 Cumartesi, 21:33:45
Hangi proje ilk etabının yüzde 65ini iki ayda sattı?
Gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketlerinden Sinpaş Yapı’nın Ekim 2011’de ön taleple satışına başladığı LİVA İstanbul projesinin ilk etabında yer alan dairelerin % 65’i satıldı.

LİVA İstanbul projesinin ilk etabında 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen ve her ihtiyaca hitap eden 332 konut bulunuyor. 146.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan projede 1+1’den 4+1’e kadar pek çok daire seçeneği sunulurken, tavan yüksekliği 5 metreye kadar uzanan Loft daireler ferahlığı sevenlere, 100 metrekareye kadar kendine özel bahçesi bulunan daire tipleri ise özellikle ailelere hitap ediyor. Liva İstanbul projesinden ev sahibi olmak isteyenlere 72 aya kadar vade imkanı da sunuluyor.

Anadolu Yakasında yer alan LİVA İstanbul yeni merkez semtlerden biri olacak Sultanbeyli’de konumlanıyor. LİVA İstanbul projesi TEM otoyoluna direkt bağlantısı ve sunduğu sosyal imkanlar ile özellikle aileler için ideal bir yaşam alanı sunuyor.

 

 

Yürüme mesafesindeki Adalar ve Eşsiz Bir Peyzaj

LİVA İstanbul projesini diğer projelerden ayıran en önemli özelliklerinden biri suyun dinlendirici enerjisini taşıyan adalar konsepti. Projede ekolojik yapıyı koruyan bu çevreci alanların üzerinde birbirinden farklı konseptlere sahip 10 ada bulunuyor. Şelale Cafe’nin bulunduğu Şelale Adası ve sırasıyla birinci Etapta Çiçek Adası ve Ada Panorama takip ederken, ikinci Etapta özellikle genç Liva sakinlerine hitap edecek Aktivite Adası, Koku Adası, Yarım Ada, projenin en büyük adası olan Bambu Adası, Bitki Adası, Mor Ada ve Kırmızı Adalar yer alıyor.

Adaları çevreleyen su ve onlarla bütünleşen bitki dokusunda ise birbirinden farklı yaklaşık 40 adet bitki ve 30’dan fazla ağaç türü ile donatılacak toplam 17.600 m2 yeşil alan bulunuyor.

Liva Hobi Akademisi

Liva İstanbul’un içinde bulunan bir diğer önemli oluşum ise çocukların evlerinin yanı başında güvenle gidebilecekleri; anne babaların ise komşularıyla arkadaşlarıyla yararlanabileceği ve boş zamanlarını keyifle geçirebileceği Liva Hobi Akademisi. Sinpaş Yapı’nın ilk defa bu projesinden hayata geçireceği Hobi Akademi’sinde yabancı dil, resim ve yemek kurslarına hem yetişkinler hem de genç Liva sakinleri katılabilecek.TEM bağlantısıyla kolay ulaşım

Hızlı ve nitelikli konut projeleri ile sistemli bir yapılaşmaya sahne olan Anadolu Yakasında yer alan LİVA İstanbul yeni merkez semtlerden biri olacak Sultanbeyli’de konumlanıyor. TEM’e direkt bağlantısı ve kolay ulaşımıyla dikkat çeken proje Boğaziçi Köprüsü’ne 19 km,  Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 10 km mesafede. Proje ayrıca çevrede yer alan Viaport AVM’ye 7 km, Meydan AVM’ye ise 12 km. mesafededir. Sabancı Üniversitesi, Koç Özel Lisesi ve Küçük Prens İlköğretim Okulu gibi pek çok değerli eğitim kurumuna, özel ve devlet hastanelerine yakınlığı ile de dikkat çekiyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER