Anasayfa >

Süren Projeler >

Avcılar Park projesinin yüzde 25’i satıldı

Avcılar Park projesinin yüzde 25’i satıldı

28 Temmuz 2011 Perşembe, 11:39:28
Avcılar Park projesinin yüzde 25’i satıldı
Avcılar’ın merkezinde Gül Proje ve Toya Yapı ortaklığıyla hayat bulacak olan “Avcılar Park” projesinin yüzde 25’inin satışı tamamlandı.

Bugüne kadar Otoport, Güneşli Park, Skyport, Perla Vista, Loca, Metroport, Rose Marine, Fly Inn, Colorist gibi birçok prestijli konut ve AVM ile inşaat sektöründe ilklere imza atan Gül Proje, Toya Yapı ortaklığı ile yaşam alanı projelerine bir yenisi daha ekledi. 100 milyon TL’lik yatırım ile Avcılar’ın merkezinde yükselen Avcılar Park projesinde 19 blok, 275 daire ile 50 mağaza ve bir süpermarket bulunuyor.

Gül İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Sönmez Aydın; “ Avcılar Park projemiz çok beğenildi. Özellikle 3+1 daire tipleri oldukça ilgi görüyor. Ön satışların başlamasıyla dairelerinin yüzde 25’i satıldı. Ana ulaşım yollarına, İDO iskelesine ve Atatürk Havaalanı’na yakınlığı sebebiyle de projemiz dikkat çekiyor. Yoğun yerleşimin bulunduğu Avcılar’da bu büyüklükte bir proje için uygun bir arazi yok. Proje için iki bağımsız parseli birleştirilerek 39 bin metrekarelik dev bir alan oluşturuldu ve bu alanın 24 bin metrekaresi yeşil alan ve bahçe olarak ayrıldı” dedi.İsteyene deniz, isteyene bahçe manzaralı daireler

Güneşli Park projesinden sonra Avcılar Park ile daire sakinlerine masal gibi bir hayat sunmayı istediklerini söyleyen Sönmez Aydın; “Avcılar Park 10 futbol sahası büyüklüğünde, 39 bin metrekarelik dev bir alanda yer alıyor. Açık - kapalı yüzme havuzları, fitness merkezi, Türk hamamı, Sauna ve  SPA merkezinin yer aldığı bin 500 metrekarelik sosyal tesis alanının yanı sıra daire sakinleri ayrıca her sabah Marmara Denizi’ne veya 24 bin metrekarelik dev bahçeye karşı uyanmanın da keyfini yaşayacaklar” dedi. Dairelerin metrekare fiyatları ise 2 bin 500 TL’den başlıyor.
Yapımı başlayan ve 2013 yılında dairelerin sahiplerine teslim edilmesi planlanan Avcılar Park’ta , 2+1’den 4+1’e 3 farklı daire tipi ile 3+1, 4+1, 5+1 teraslı çatı dubleks alternatif daireler de bulunuyor. Projede büyüklükleri 125 metrekareden 257 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde 275 daire sahiplerini bekliyor.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER