Anasayfa >

Süren Projeler >

Şua İnşaat Elite Concept Örnek Daireleri Görücüye Çıktı!

Şua İnşaat Elite Concept Örnek Daireleri Görücüye Çıktı!

30 Nisan 2018 Pazartesi, 11:49:26
Şua İnşaat Elite Concept Örnek Daireleri Görücüye Çıktı!
Şua İnşaat, Elite Concept projesinde 2+1 ve 3+1 örnek daireleri görücüye çıkardı. Elite Concept Fikirtepe projesinde konut teslimleri Temmuz 2018’de başlıyor…

Şua İnşaat, İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy Fikirtepe’deki projesi Elite Concept’teki 2+1 ve 3+1 dairelerin örnek dairelerini görücüye çıkardı. Temmuz 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan Elite Concept Fikirtepe projesi akılı ev sistemi ile tasarlanıyor.

24 katlı 3 bloktan oluşan projede toplam 785 adet konut ve 26 adet ticari ünite yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alan Elite Concept Kadıköy projesinde konutların büyüklükleri 65 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiyor.

Akıllı telefon ya da tabletlerle internet bağlantısı üzerinden kontrolü sağlanabilen akıllı ev konsepti ile hayatı kolaylaştıran proje, merkezi konumu ile dikkat çekiyor.

Elite Concept projesi; E-5 karayoluna 1 dakika mesafede, metro ve metrobüsün yanı başında yer alıyor. Proje, Bağdat Caddesi’ne 6 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 5 dakika, Avrasya Tüneli’ne ve Harem Arabalı Vapur İskelesi’ne 8 dakika, Kadıköy vapur iskelesine ve Moda sahiline ve Kalamış Marina’ya 10 dakika ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 dakika uzaklıkta konumlanan projenin yüzde 75’ini yeşil alan oluşturuyor.

Elite Concept Şua İnşaat projesi kapsamında konut sakinlerinin ihtiyaç duyabileceği tüm birimler yer alıyor. Projede;

•    Kapalı havuz,
•    Süs havuzları
•    Suna,
•    Buhar odası,
•    Fitness center,
•    Cafe,
•    Koşu ve yürüyüş parkurları,
•    Çarşı otoparkı ve kapalı otopark yer alıyor.

Ayrıca bölgenin kendi içerisinde açık teras bahçeleri bulunan ilk projesi olma özelliğini taşıyor. Blok zeminlerinde yer alan çarşı caddedeki mağazalar ise giyimden gıdaya, eczaneden markete, banka şubelerinden ATM’lere kadar tüm önemli ihtiyaçlara yanıt verecek şekilde tasarlanıyor.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER