Anasayfa >

Süren Projeler >

Sinpaş Gökorman Projesi Görücüye Çıktı

Sinpaş Gökorman Projesi Görücüye Çıktı

22 Eylül 2017 Cuma, 15:12:06
 Sinpaş Gökorman Projesi  Görücüye Çıktı
Ümraniye’de yükselen Sinpaş GYO Sinpaş Gökorman projesi görücüye çıktı. Sinpaş Gökorman projesinde konut fiyatları 359 bin TL’den başlıyor…

330 Milyon TL ile hayata geçirilen Sinpaş Gökorman projesi düzenlenen basın lansmanıyla görücüye çıktı. Sinpaş GYO tarafından inşa edilen Sinpaş Gökorman projesi İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye’de 11 bin 200 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor.


 Sinpaş Gökorman projesinde toplam 420 adet konut yer alıyor. Projede stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Sinpaş Gökorman Ümraniye projesinde stüdyo daireler 48-55 metrekare, 1+1 daireler 75-88 metrekare, 2+1 daireler 104-140 metrekare, 3+1 daireler 135-188 metrekare, 4+1 daireler ise 181-204 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

Sinpaş  Gökorman projesinde konut fiyatları 359 bin TL’den başlıyor. Projede lansmana özel yüzde 5 indirim imkanı sunuluyor. Sinpaş Gökorman projesinde yüzde 5 peşin 60 ay vade farksız ödeme seçenekleriyle konut sahibi olunabiliyor.


 Şile yolu üzerinde yer alan yeşil ve modern mimarisiyle dikkat çeken Sinpaş Gökorman projesi doğayla iç içe bir yaşam sunuyor.

Sinpaş Gökorman projesinin lansmanında projeyle ilgili bilgiler veren Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer: ‘Sinpaş’ın farkı; kimsenin girmeye cesaret edemediği yerlere girip, oraları cazibe merkezi haline getirmek. Bundan 40 yıl öncesinin Türkiye’sinde ev inşa etmek, adeta ustaların elinde olan, küçük ve bireysel girişimlerdi. O dönemde kurumsal firmalar hele hele ülke düzeyinde markalaşmış kurumlar yoktu. Sinpaş, böyle bir ortamda marka projelerle yazlık evler ve siteler yapma hedefi ile yola koyulan ilk şirket oldu. 43 yıldır hep farklı ve yenilikçi olabilmek için çalıştı ve sayısız ilklere imza attı. Bu illkler Superbrands 2016 Türkiye’de bize, gayrimenkul alanında özel sektörün iki defa üst üste seçilen tek ‘süper marka’sı ünvanını kazandırdı.’ dedi.


Şile yolu üzerinde yer alan Sinpaş  Gökorman projesi Ataşehir’e 10 dakika, Ikea ve Metro’ya 4 dakika, 3. Köprü ve TEM’e birkaç dakika mesafede yer alıyor.


Sinpaş Gökorman projesinin sosyal olanakları arasında rekreasyon alanları, çok amaçlı spor merkezi, yürüyüş yolu, dinlenme odaları, yeşil alan, güvenlik, otopark, sauna ve fitness merkezi yer alıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER