Anasayfa >

Süren Projeler >

Babacan Holding Tüm Ticari Üniteleri İçin Ön Talep Toplamaya Başladı

Babacan Holding Tüm Ticari Üniteleri İçin Ön Talep Toplamaya Başladı

22 Eylül 2017 Cuma, 12:12:59
Babacan Holding Tüm Ticari Üniteleri İçin Ön Talep Toplamaya Başladı
Babacan Holding, projelerinde yer alan tüm ticari üniteleri için 22 Eylül- 12 Ekim tarihleri arasında ön talep toplayacak. Projelerde çok avantajlı fiyatlar ve ödeme koşulları sunuluyor…

Babacan Holding tüm ticari üniteler için projelerinde ön talep toplamaya başladı. Babacan Holding tarafından hayata geçirilen Babacan Premium, Babacan Port Royal, Babacan Palace ve Crowne Deluxe projelerinde 100 adet ticari ünite yer alıyor.


Babacab Holding’in ticari projelerinde çok avantajlı fiyatlar ve ödeme koşulları bulunuyor. Projeler 22 Eylül ve 12 Ekim tarihleri arasında ön talep toplamaya devam edecek.


Projelerine hem yerli, hem de yabancı yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiğini vurgulayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, yoğun talep nedeniyle ticari üniteleri satışa çıkarmaya karar verdiklerini açıkladı.


Yüksek prim getirisine sahip


Mehmet Babacan, “Beylikdüzü E-5 üzerinde konumlanan Babacan Premium’ ve ‘Babacan Palace’ Yeşilköy Atatürk Havalimanın karşısında yükselen ‘Babacan Port Royal’, Bahçeşehir Esenkent’te yer alan ‘Crown Deluxe’ projelerimizde toplam 100 adet ticari ünitemiz bulunuyor. Hızla gelişen bölgelerde hayata geçirdiğimiz projelerimiz, bulundukları lokasyon itibariyle her geçen gün daha da değerleniyor. Babacan Holding olarak böylece yatırımcılara büyük ticaret teşviği sağlıyoruz. Ticari ünitelerimizin lansmanı öncesinde ön talep toplamaya başladık. Yüksek prim getirisine sahip bu değerli lokasyonlarda yer almak isteyen yatırımcılar her zaman kazançlı çıkacaklardır. Yatırımcılar çok yakında lansmanını gerçekleştireceğimiz ticari ünitelerimizde kısa bir süreliğine sunmuş olduğumuz fiyat ve ödeme avantajlarından yararlanmak için bu fırsatı kaçırmamalı” diye konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER