Anasayfa >

Süren Projeler >

Bulvar Atakent Lansman Fiyatlarıyla Satışa Çıktı

Bulvar Atakent Lansman Fiyatlarıyla Satışa Çıktı

20 Eylül 2017 Çarşamba, 14:11:24
Bulvar Atakent Lansman Fiyatlarıyla Satışa Çıktı
Halkalı’da yükselen Bulvar Atakent projesi lansman fiyatlarıyla satışa sunuldu. Bulvar Atakent projesinde dairelerin metrekaresi 4 bin 300 TL’den başlıyor.

Maksem Grup  ve Oğuzkağan  ortaklığıyla hayata geçirilen Bulvar Atakent projesi düzenlenen basın toplantısıyla firma ortaklarından Erdoğan Bayraktar’ın katılımıyla lanse edildi.


250 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Bulvar Atakent projesi Halkalı’da 22 bin 774 metrekare alan üzerinde yükseliyor.


Bulvar Atakent Halkalı projesinde 391 konut, 26 ticari ünite ve 1 kreş yer alıyor. Projenin konut seçenekleri arasında 2+1,3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. Daire büyüklükleri ise 110 ile 184 metrekare arasında değişiyor.


Basın toplantısında lanse edilen Bulvar Atakent projesinde  dairelerin metrekaresi 4.300 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede lansmana özel avantajlı ödeme seçenekleri sunuluyor. Projede şirket bünyesinde 10 farkılı vade farksız taksitlendirme yada 120 aya kadar anlaşmalı banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor.

 

Gerçekleşen lansman toplantısında Bulvar Atakent projesinin inşaat çalışmalarının hızla devam ettiği en çok önem verilen hususların başında kalite, kullanım rahatlığı ve çevre düzenlemelerinin geldiği ifade edildi.


KABA İNŞAATIN TAMAMLANDIĞI PROJEDE, DAİRE TESLİMLERİ 2018 AĞUSTOS’TA
BAŞLAYACAK


Atakent’in merkezinde konumlanan  Bulvar Atakent projesi  Basın Ekspres Yolu, E-5 Otoyolu ve TEM Otoyolu’na yakın bir noktada yer alırken Atatürk Havalimanı’na ise 10 dakikalık mesafede  yer alıyor.


Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. Havalimanı’na bağlantı yoluna da yakın bir noktada yer alan  Bulvar Atakent projesi metro hattına yakınlığıyla da dikkat çekiyor.


16 bin metrekare alanın yeşil alana ayrıldığı Bulvar Atakent Halkalı projesinin sosyal olanakları arasında 7/24 güvenlik, kreş, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, kapalı otopark, 2 kolej ve 1 Fen ve Teknoloji Meslek Lisesi yer alıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER