Anasayfa >

Süren Projeler >

Vadi Koru Ayazağa Projesi Satışa Çıktı

Vadi Koru Ayazağa Projesi Satışa Çıktı

19 Eylül 2017 Salı, 14:55:18
Vadi Koru  Ayazağa Projesi Satışa Çıktı
Vadi Koru Ayazağa projesi satışa çıktı. Lansmana özel fiyatlarla satışa sunulan Vadi Koru Ayazğa projesinde konut fiyatları 8 bin TL , ofis fiyatları ise metrekaresi 3 bin dolar’dan satışa sunuluyor…

Karma konseptte tasarlanan  Vadi Koru Ayazağa projesi satışa çıktı. Invest İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası Ayazağa’da hayata geçirilen Vadi Koru projesi 16 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor.


5 bloktan oluşan Vadi Koru Ayazağa projesinde 242 konut, 84 ofis ve 13 ticari ünite yer alıyor. Projenin konut seçenekleri arasında 1+1,2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor. Daire büyüklükleri ise 67 ile 190 metrekare arasında değişiyor.


Projede 1+1 daireler  67 ile 85 metrekare ,2+1 daireler  105 ile 159 metrekare 3+1 daireler ise 177 ile 191 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.


İki adet ofis bloğunda 84 adet bağımsız ofisin yer aldığı Vadi Koru  Ayazağa projesinde ofis büyüklükleri ise 133 ile 257 metrekare arasında değişiyor.


Vadi Koru  Ayazağa projesinde konut fiyatları lansmana özel 8 bin TL’den başlıyor. Ofisler ise metrekaresi 3 bin dolardan satışa sunuluyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

 


 Lansmanı düzenlenen  Vadi Koru Ayazağa projesinin topIantısına Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, Invest İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Atakan Uçar, Vadikoru Satış Müdürü Merih Deligöz ve Vadikoru projesinin mimarı ve İki Design Group Kurucu Ortağı Yüksek Mimarı Murat Kader katılım gösterdi.


“200 MİLYON TL’LİK YATIRIM İLE SANAYİ DÖNÜŞÜMÜ OLARAK GELİŞTİRDİĞİMİZ VADİKORU AYAZAĞA’NIN YENİ VE FARKLI BİR DEĞERİ OLARAK YERİNİ ALACAK”


Invest İnşaat’ın son projesi Vadikoru hakkında bilgi veren Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, “Bölgenin dönüşümü için çıktığımız yolda bugün geldiğimiz noktada Ayazağa farklı bir konuma ve güzelliğe ulaştı. 200 milyon TL’lik yatırım ile sanayi dönüşümü olarak geliştirdiğimiz Vadikoru da Ayazağa’nın yeni ve özel bir değeri olarak yerini alacak. Ayazağa bölgesi, Levent – Maslak – Nişantaşı gibi İstanbul’un merkezi noktalarının alternatifi niteliğinde konumlanıyor. Bugün, çevrede faaliyet gösteren sanayi alanları ardı ardına dönüşüme tabi tutuluyor. Ayazağa’nın geleceğine ve potansiyeline inanıyoruz. Bu anlamda sektördeki yatırımlarımızın büyük kısmını Ayazağa ve çevresinde yoğunlaştırdık. Yaklaşık 10 yıllık bir süre içinde Ayazağa’da faaliyet göstermeye devam edeceğiz. Ortak girişimle bölgedeki ilk yatırımımız olan Vadistanbul projemizle Türkiye’nin en büyük sanayi dönüşümünü geliştirdik. Yeni projemiz, gözbebeğimiz dediğimiz Vadikoru ile de yatırımlarımıza yeni bir halka ekliyoruz” şeklinde konuştu.


“PROJELERİMİZ 3 TEMEL İLKE ÜZERİNDE YÜKSELİYOR”


Gayrimenkul sektöründe “güven”,  “mutluluk” ve “kalite” ekseninde başarılı işlere imza attıklarının altını çizen Bahattin Uçar,  Vadikoru projesinin de bu üç temel ilke üzerinde Ayazağa’da yükselmeye başladığını belirterek şöyle devam etti: “Vadikoru, Ayazağa’da bulunan nadide arazilerden biri olmasının yanında sanayi dönüşümü olarak hayata geçirilmesinden dolayı da gayrimenkul sektörü için büyük bir önem taşıyor. Üç tarafı Belgrad Ormanları ile çevrili olan projemizi 20 bin metrekare arsa üzerinde hayata geçiriyoruz. Toplam inşaat alanı 85 bin metrekare olan Vadikoru projemiz, Türkiye’nin önemli mimari ofislerinden İki Design’ın da kurucusu olan Murat Kader tarafından tasarlandı. Ayazağa’da Belgrad Ormanları’nın sınırında yer alan Vadikoru, 3 blok konut, 2 blok ofis ve bunlarının tabanını oluşturan bir alt bazada yer alan ticari birimlerden oluşuyor. 200 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçirdiğimiz projemizde 3 blokta 242 konut, 2 blok ofiste 84 adet ofis ve 12 birbirinden bağımsız ticari ünite bulunuyor.”dedi.


“ŞEHRİN MERKEZİNDE FAKAT ŞEHİRDEN UZAK BİR HUZUR SUNUYORUZ’’


Vadikoru’nun kullanıcıya ormanın huzurunu, dinamizmini ve enerjisini vermek, şehir yaşamının içinde şehirden uzak bir hayat sunmak için hayata geçirildiğini belirten Bahattin Uçar, “Ayazağa Cendere bölgesindeki sanayi dönüşümün bir parçası olan Vadikoru, bölgenin sanayi görünümünden kurtularak modern şehir yaşamının bir parçası olmasını sağlayacak olan projelerin başında yer alıyor. Doğa ve kent yaşamı arasında modern bir köprü olan projemiz aynı dili konuşan 5 blok ile herkesin içinde var olmak istediği bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Tüm bunların yanında Vadikoru, Anadolu ve Avrupa yakasındaki merkezi bölgelerden hemen ulaşılabilir bir konumda yer alıyor” diye konuştu.


Vadi Koru Ayazağa projesi Vadistanbul AVM’ye 300 metre, İstinye sahiline 5 kilometre, Göktürk’e 7 kilometre, Maslak’a ise 3 kilometre  uzaklıkta yer alıyor.


Vadi Koru Ayazağa projesinin sosyal olanakları arasında açık – kapalı otopark, hamam, sauna, fitness salonu, yüzme havuzu, basketbol ve voleybol sahasıyla yürüyüş alanları ve çocuk oyun alanları yer alıyor.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER