Anasayfa >

Süren Projeler >

Huzurlu Marmara Güneşli’de Dairelerin Metrekaresi 4 bin 200 TL’den Başlıyor

Huzurlu Marmara Güneşli’de Dairelerin Metrekaresi 4 bin 200 TL’den Başlıyor

18 Eylül 2017 Pazartesi, 12:33:04
Huzurlu Marmara Güneşli’de Dairelerin Metrekaresi  4 bin 200 TL’den Başlıyor
Kentsel dönüşüm kapsamında Güneşli’de yükselen Huzurlu Marmara Güneşli projesinde dairelerin metrekaresi 4 bin 200 TL’den başlıyor. Projede konut teslimlerinin 2019’da yapılması planlanıyor…

Huzurlu İnşaat tarafından kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçirilen Huzurlu Marmara Güneşli projesi 56 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.


Huzurlu Marmara Güneşli projesi 289 konut ve 12 ticari üniteden meydana geliyor. Projenin konut seçenekleri arasında 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor. Daire büyüklükleri ise 135 ile 155 metrekare arasında değişiyor.


Modern mimarisiyle dikkat çeken Huzurlu İnşaat Huzurlu Marmara Güneşli’de projesinde dairelerin metrekaresi 4 bin 200 TL’den başlıyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.


E-5, TEM ve sahil yolunu birbirine bağlayan konumda yer alan Huzurlu Marmara Güneşli projesi 3. Havalimanına yakın mesafede yer alıyor. Huzurlu Marmara Güneşli projesi Basın Ekspers yoluna 5 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakika uzaklıkta yer alıyor.


2019’da teslim edilmesi planlanan Huzurlu Marmara Güneşli projesinin sosyal olanakları arasında 340 araç kapasiteli kapalı otopark, spor salonu, sauna, yürüyüş parkurları ve yarı olimpik kapalı havuz yer alıyor.


Huzurlu İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Bıyıklı; ‘’ Basın Ekspress Yolu'nu bünyesinde barındıran, Atatürk Havalimanı'na yakınlığıyla dikkat çeken ve bu sayede yüksek kar getirisine sahip Güneşli'nin son dönemdeki gelişimiyle, bölgedeki konutlarda kayda değer bir artış yaşanıyor. Gayrimenkulün hiçbir zaman kaybettirmediği Güneşli’de kentsel dönüşümle konut fiyatları da çok arttı. Şu anda bölgedeki projelerin ortalama fiyatları 5.500-6.000 TL aralığında seyrediyor. Biz Huzurlu Marmara Güneşli projemizle yatırımcılara son zamanların en karlı yatırımını sunuyoruz. Ön talep sürecimiz henüz devam ediyor, kısa bir zaman sonra projemizi 4.200 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunacağız.’’ diye konuştu.

SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER