Anasayfa >

Süren Projeler >

Aşçıoğlu Midtown Selenium By Deyaar’da 209 Bin Dolara 1+1

Aşçıoğlu Midtown Selenium By Deyaar’da 209 Bin Dolara 1+1

24 Ağustos 2017 Perşembe, 10:46:34
Aşçıoğlu Midtown Selenium By Deyaar’da 209 Bin Dolara 1+1
Tamamı 1+1 dairelerden oluşan Midtown Selenium By Deyaar fiyatları 209 bin dolardan başlıyor. Projede farklı ödeme seçenekleri sunuluyor...

Aşçıoğlu İnşaat tarafından Dubai City’de hayata geçirilen Midtown Selenium By Deyaar projesinde dairelerin tümü 1+1 tipinde tasarlanıyor.

Metrekare birim fiyatları 2 bin 500 dolardan başlayan Midtown Selenium By Deyaar daire fiyatları 209 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Yüzde 25’i satılan projede teslimlerin Eylül 2019’da yapılması planlanıyor.

Midtown Selenium by Deyaar, Midtown Projesi’nin ikinci etabı olan Dania District etabı dahilinde inşa ediliyor.

Dubai Production City’de toplam 817 milyon dolar yatırımla yükselen proje Dubai’nin yeni kesişim noktasında konumlandığı için “Midtown” olarak anılıyor.


U+A Architects tarafından projelendirilen Aşçıoğlu Midtown, toplam 510 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yükseliyor.

Toplam 2 bin 400 konuttan oluşan Midtown Selenium By Deyaar projesinin ikinci etabı Dania District’te ise 579 daire yer alıyor. Balkonlu, geniş ve ferah yaşam alanlarına sahip 1+1 formattaki dairelerden oluşan Midtown Selenium by Deyaar’da brüt metrekare satış fiyatları 2500 dolardan, daire fiyatları ise 209 bin dolardan başlıyor.

Aşçıoğlu ve Deyaar Development tarafından hayata geçirilen Midtown Selenium by Deyaar projesinde, konut bedelinin yüzde 30’u teslime kadar ödeniyor.


Ödeme miktarı yüzde 30’a ulaştığında yatırımcıya satış ve devir hakkı veriliyor. Kalan yüzde 70’lik bakiye ise daire tesliminde ödeniyor.

Ayrıca yüzde 70’lik ödeme için çok cazip oranlarda kredi kullanma imkanı da sunuluyor. 100 bin dolar tutarındaki bir kredinin 10 yıllık bir periyotta aylık ödeme tutarı bin 80 dolara ve toplam geri ödeme tutarı yaklaşık 130 bin dolara denk geliyor.

Daire kiralarının 1500 dolar olduğu düşünülünce, bu tür bir krediyi, dairenin kirası rahatça ödemiş oluyor ve böyle bir durumda yatırımcı daire bedelinin sadece yüzde 30’luk kısmını cebinden karşılamış oluyor.
Projenin sosyal olanakları arasında ise;
•    Büyük havuzlar
•    Dinlenme alanları
•    Parklar
•    Tenis kortu
•    Basketbol sahası
•    Açık-kapalı yüzme havuzu
•    Çocuk oyun alanları
•    Yürüyüş parkurları
•    Jogging alanı
•    Tırmanma duvarları,
•    Dinlenme ve park alanları
•    Mağaza ve yeme içme alanları yer alıyor.


Midtown Selenium by Deyaar’da yaşamı tercih edenler hemen yanı başlarında yer alan, dünyanın en büyük golf tesisi Jumeirah Golf Estates’ten de istifade edecek.


Dubai’nin Metro sisteminde planlanan genişleme çerçevesinde güzergâha yakın konumuyla şehirde ulaşım kolaylığı sağlayacak proje, aynı zamanda Dubai Expo 2020 ve Dünya’nın en büyük yeni havalimanı Şeyh Maktum Havalimanı’na da yakın bir konumda yer alıyor.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER