Anasayfa >

Süren Projeler >

Tomtom Gardens Beyoğlu’nda Yükseliyor

Tomtom Gardens Beyoğlu’nda Yükseliyor

12 Temmuz 2017 Çarşamba, 11:19:49
Tomtom Gardens Beyoğlu’nda Yükseliyor
Beyoğlu’nda konumlanan Tomtom Gardens projesinde 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor…

Krea Sirius Gayrimenkul tarafından İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu’nda hayata geçirilen Tomtom Gardens projesi 2 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor.


8 bloktan oluşan Tomtom Gardens projesinde toplam 85 konut yer alıyor. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.

Tomtom Gardens Beyoğlu projesinde 1+1 daireler 63-80 metrekare, 2+1 daireler 100-120 metrekare, 3+1 daireler 150-160 metrekare, 4+1 daireler ise 220 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

Tomtom Gardens fiyatları metrekare bazında 5 bin 500 dolardan başlıyor.

Tomtom Gardens, Tomtom Kaptan Sokak’da, Beyoğlu’nun tam ortasında, gizli bahçelerin, avluların etrafında orijinal tarihi görüntü ve dokusuna uygun olarak yenilenmekte olan cepheleriyle, dönem mimarisinin taş, ahşap ve ferforje ile uyumunu yansıtan bir yaşam alanı projesi.

Bünyesinde konutlar, ofisler ve dükkanları barındıran Tomtom Gardens Beyoğlu projesi 4 etaptan meydana geliyor.


İstiklal Caddesi, Karaköy ve Çukurambar’a birakç dakikalık mesafede konumlanan Tomtom Gardens Beyoğlu projesi 17 binadan oluşuyor. Proje tamamlandığında 120’nin üzerinde konut ve ofis, 25’ten fazla mağaza, sanat galerisi, restoran ve kafe hayat bulacak.

1+1’den penthouse'a farklı büyüklüklerde konutların yer aldığı projede, ilk etaptaki üç binada yaşam başladı. Tomtom Gardens’ın yerleşim birimlerinin ikinci ve üçüncü etaplarını oluşturan; Baltazzi, Azarian, Italia ve Dakar Apartmanları’nın da içinde bulunduğu dört binanın da yakında tamamlanması planlanıyor.


Boğazkesen Caddesi’ne cephesi olan ve yine İtalyan peyzaj mimarisinden esinlenerek düzenlenecek bir iç avluya sahip olan Palazzo Tibaldi; ofisleri, seçkin sanat galerileri, tasarımcı butikleri, kafe ve restoranları ile Tomtom Gardens’ın ticari kısmını oluşturuyor.


Ferforje balkonları, yüksek tavanları, ahşap doğramaları ve yemyeşil bir avluya bakan tarihi dokusuyla, görkemli Palazzo Tibaldi, Beyoğlu’na renkli ve yepyeni bir dokunuş getirecek. Projenin, Tomtom Kaptan Camii karşısında yer alan, mimar Han Tümertekin tarafından tasarlanmakta olan dördüncü ve son etabında ise, mağazalar, studio’lardan penthouse’lara kadar farklı özelliklerde konutlar yer alıyor.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER