Anasayfa >

Süren Projeler >

Nestiva Ataşehir Fiyatları 300 Bin TL’den Başlıyor

Nestiva Ataşehir Fiyatları 300 Bin TL’den Başlıyor

06 Temmuz 2017 Perşembe, 16:37:12
Nestiva Ataşehir Fiyatları 300 Bin TL’den Başlıyor
Tamamı 2+1 dairelerden oluşan ve Ağustos’ta teslimlerin yapılacağı Nestiva Ataşehir fiyatları 300 bin TL’den başlıyor. Projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor…

Nestiva Ataşehir projesinde satışlar başladı. Aktifhan İnşaat tarafında Ataşehir Esatpaşa’da hayata geçirilen Nestiva Ataşehir projesi 12 bin 500 metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Toplam 110 konuttan meydana gelen Aktifhan İnşaat Nestiva Ataşehir projesinde konutların tamamı 2+1 dairelerden oluşuyor. Projede konutların büyüklükleri 69 metrekare ile 72 metrekare arasında değişiyor.


Nestiva Ataşehir fiyatları 300 bin TL’den başlıyor 560 bin TL’ye kadar yükseliyor.


Ağustos 2017’de konut teslimleri yapılması planlanan Nestiva Ataşehir Esatpaşa projesinde şirket bünyesinde alternatif ödeme seçenekleri yer alıyor.


Ataşehir Esatpaşa İmar İskan Blokları kentsel dönüşümü kapsamında hayata geçirilen proje Tem ve E5 bağlantı yollarına yakın, Göztepe metro, metrobüs aktarma istasyonları ve Marmaray ile ulaşım ve trafik problemi olmayan önemli bir konumda olması şehrin en uç noktalarına bile hızlıca ulaşımınızı sağlıyor.


12 bin 500 metrekarelik Aşık Veysel Parkı’na sırtını yaslayan Nestiva Ataşehir projesinin sosyal olanakları arasında ise;
•    Kapalı otopark
•    7/24 güvenlik
•    Spor salonu
•    Yeşil alan
•    Basketbol sahası
•    Çocuk oyun alanları yer alıyor.

PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER