Anasayfa >

Süren Projeler >

Piyalepaşa İstanbul Projesinde Kura Çekilişi Yapıldı

Piyalepaşa İstanbul Projesinde Kura Çekilişi Yapıldı

02 Mayıs 2017 Salı, 11:41:56
Piyalepaşa İstanbul Projesinde Kura Çekilişi Yapıldı
Kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul projesinde hak sahipleri kura çekilişi ile evlerine kavuştu…

Piyalepaşa Gayrimenkul tarafından kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul projesinde hak sahipleri kura çekilişi ile evlerine kavuştu.

Piyalepaşa’da hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul’da proje alanında yaşayan tapulu hak sahiplerine yönelik düzenlenen kura çekilişleri Piyalepaşa Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat ve Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel’in katılımıyla noter huzurunda yapıldı.


Kura sonrası 173 konutun sahipleri belirlendi. Projede konut teslimlerinin  Haziran 2018’de yapılması planlanıyor.


Çekiliş töreninde konuşan Piyalepaşa Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, “Tamamlandığında Piyalepaşa ve Beyoğlu’na yeniden hayat verecek Piyalepaşa İstanbul’da sahip olduğunuz daireleriniz kısa sürede size prim kazandıracak. Hepiniz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum."dedi.


82 dönüm alan üzerinde yükselen Piyalepaşa İstanbul projesinde toplam 760 konut, 190 rezidans daire yer alıyor. Karma konseptte tasarlanan projede konutların yanı sıra ofis, otel ve Alışveriş Sokağı yer alıyor.


1+0’dan 4+1’e kadar değişen farklı büyüklük konutların yer aldığı Piyalepaşa İstanbul projesinde iki design group tarafından tasarlanan örnek daireler, önce Avrupa’nın sonra "Dünya’nın En İyi İç Mimari Tasarımlı Örnek Daire" ödülünü kazanmıştı.


SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER