Anasayfa >

Süren Projeler >

Antplato Teslimleri Nisan’da Başlıyor

Antplato Teslimleri Nisan’da Başlıyor

13 Mart 2017 Pazartesi, 17:34:06
Antplato Teslimleri Nisan’da Başlıyor
Antplato projesinde teslimlerin Nisan ayında başlaması planlanıyor. Antplato fiyatları 465 bin TL’den başlıyor…

Halkalı Küçükçekmece’de Ant Yapı tarafından hayata geçirilen Antplato projesinde sona gelindi. Projede teslimlerin Nisan ayında yapılması planlanıyor.


25 katlı bloktan oluşan Antplato Halkalı projesinin 23 ofis katında büyüklükleri 80 metrekare ile 172 metrekare arasında değişen 180 adet ofis yer alıyor.


Antplato fiyatları ise 465 bin TL’den başlıyor. Yüzde 25 peşinatla ofis sahibi olunabilen Ant Yapı Antplato projesinde ofis bedelinin kalan yüzde 75 ise banka kredisi ile ödeniyor. Ya da yüzde 50 peşinat veriliyor kalan konut bedeli ise 2017 sonuna kadar şirket bünyesinde taksitlendiriliyor.


Antplato projesinin alt katında ise büyüklükleri 372 metrekare ile 576 metrekare arasında değişen 4 adet mağaza yer alıyor.
Shell & Core teslim aldığınız ofisinizde kendi kurumsal tarzınızı taşıyan iç mekan düzenlemelerini kendiniz yapabileceğiniz gibi ofisinizin tasarım ve dekorasyonu için şirket de yardım edebiliyor.


Modüler sistem sayesinde ofislerin bin 32 metrekareye kadar büyütülebildiği Antplato Küçükçekmece projesinde ofisler home ofis olarak da kullanılabiliyor.


Projenin sosyal olanakları arasında ise;
•    Ortak toplantı salonları
•    Resepsiyon hizmetleri
•    Güvenlik gibi imkanlar sunuluyor.


Basın Ekspres Yolu üzererinde konumlanan Antplato Halkalı projesi, E-5 ve Tem otoyollarının birleştiren önemli bir yerde yükseliyor.


Tamamlanması planlanan Halkalı-Kirazlı metro hattı üzerinde bulunan Antplato projesi Fatih-Mimar Sinan metro istasyonlarının arasında, Mimar Sinan durağına 300 metre, Fatih durağına 200 metre, marmaray aktarma merkezi olan Halkalı durağına ise 3 kilometre uzaklıkta yer alıyor.


PROJE DETAY
SEN NE DÜŞÜNÜYORSUN?
YORUM YAZ
DİĞER HABERLER